Nasze Urodziny :)

15lat-bartbo-impreza0007

Podsumowanie sezonu w tym roku było wyjątkowe! Wiecie dlaczego? Bo skończyliśmy 15 lat :) To była nasza impreza urodzinowa! Na dodatek 40 urodziny Bartka Boguckiego – właściciela firmy! Śpiewu i tańca na tej imprezie nie zabrakło. 

Takie wydarzenie to dobry moment na chwilę refleksji… Przez ten okres czasu zgromadziliśmy masę doświadczeń, wiele wspomnień, zyskaliśmy dużo praktycznej wiedzy, zebraliśmy w jednej firmie samych krejzoli i staliśmy się NAJwiększą, NAJlepszą, NAJsolidniejszą firmą w Polsce :) Skromnością w dniu urodzin zarażamy bez wyrzutów sumienia :)

Aczkolwiek droga do sukcesu nie była usłana różami, okupiona setkami nieprzespanych godzin, stresu i nerwów. Mało kto wie jaki był początek... Uwaga zdradzamy tajne fakty z życiorysu Bartka!

Na początku był domek letniskowy wynajmowany dla turystów, maluch i 10 kompletów markerów do paintballa i 20 mundurów :) Broń kupiona za pieniądze pożyczone od rodziny. A potem „tylko” praca po 25h na dobę (czasem do utraty sił), spanie „na przyczepie”, odważne decyzje i wiara, że ma to sens. Pasja i wizja, którą potrafi zarazić i zjednać współpracowników. Prawdziwa historia firmy Bartbo to życiorys człowieka, który z niczego zrobił COŚ WIELKIEGO! Chociaż jak sam zawsze podkreśla, że bez grona zaangażowanych w życie firmy pracowników nie osiągnąłby nic.

Dziękujemy wszystkim, którzy na przestrzeni 15 lat dołożyli swoją cegiełkę do budowy MARKI BARTBO!

Opublikowano: 2016-11-21
Kategorie: Aktualności
Tagi: event
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00