Bawimy się i pomagamy

agencja-eventowa-bartbo-csr-dom-dziecka-18

Są chwile w których wiemy, że możemy zrobić coś wielkiego i wyjątkowego. Momenty, w których nie można stać obojętnie, gdy trzeba się zaangażować. Gdy Twoją pracą jest uszczęśliwianie innych, chcesz to robić zawsze. Nie ma lepszego widoku, niż uśmiechnięta twarz. Dawanie radości udziela się także po pracy. Czujemy to w Bartbo i jesteśmy bardzo dumni.

Patrycja.
Trzy lata, to piękny wiek. W sam raz na to, aby przekonać się jak wielkie serca mogą mieć ludzie, zwłaszcza gdy twoje ma problemy techniczne. Patrycja jest córką Radka i Małgosi. Kiedyś oboje pracowali z nami, i to właśnie Bartbo ich połączyło. Jeszcze przed urodzeniem Patrycji, jej rodzice dowiedzieli się, że coś jest nie tak. Z odpowiedzią na setki pytań, lekarze musieli poczekać do momentu w którym dziewczynka przyszła się na świat. Diagnoza była szokiem dla całej rodziny – serce uformowało się w sposób nieprawidłowy, przez co organizm dziewczynki jest ciągle niedotleniony. Patrycja nie może bawić się jak inne dzieci, bo zbyt szybko się męczy, lecz nie chodzi tylko zabawę. Jeśli chore serce nie zostanie zoperowane do końca roku to … Nawet nie chcemy o tym myśleć.

W tak krótkim terminie, zabieg może się odbyć tylko w Niemczech i niestety nie jest tani, potrzebne są duże pieniądze – 33 000 euro. Gdy tylko się o tym dowiedzieliśmy, zaapelowaliśmy do naszych klientów i przyjaciół, aby włączyli się do akcji. Lawina dobrych uczynków ruszyła… I nadal się rozpędza.
Funpage akcji https://www.facebook.com/PomagamyPatrycji/

Dzieciaki i rowery.
Nasi klienci często mają ciekawe pomysły na zabawy w których chcą uczestniczyć. Gdy usłyszeliśmy o warsztatach budowy rowerów, bardzo się ucieszyliśmy. Po pierwsze to ciekawe wyzwanie dla uczestników, po drugie będziemy mieli coś, co na pewno ucieszy naszych znajomych z Domu Dziecka w Morągu - tak, też się stało. W czasie eventu pracownicy jednej z firm składali rowery z dostarczonych przez nas elementów, a nie były to proste składaki. Po zakończonej zabawie zaprosiliśmy dzieciaki – one już wiedzą co zrobić z rowerami.

Pomaganie – bardzo to lubimy.
W Bartbo od wielu lat wspieramy środowisko, które nas otacza. Pomagamy na wiele sposobów. Mamy sprzęt i wspaniałą ekipę, która gdy trzeba posprząta las, lub pomoże wybudować instalację natleniającą jezioro. Współpracujemy z fundacją Gazety Olsztyńskiej „Przyszłość dla dzieci”, współtworzymy kolejne finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Purdzie. I jak zawsze, świetnie się przy tym bawimy.

Robimy to bo mamy możliwości i uważamy, że to bardzo ważne. W końcu tak wiele dostajemy od ludzi, którzy nas otaczają. W ten sposób możemy pokazać jak bardzo są dla nas ważni. Dziękujemy!

 


 

Opublikowano: 2017-11-9
Wiek: Dzieci
Sprzęt: Dla dzieci
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00