Gościnni jak Bartbo

meeting-planner02

Gdy zapraszasz kogoś do siebie, chcesz się pokazać z jak najlepszej strony. Pragniesz zaskoczyć i oczarować, tak aby pozostawić dobre wrażenie. Ale co zrobisz, jeśli twój gość wie czym się zajmujesz, widział już prawie wszystko i nie jest łatwo mu zaimponować? Wtedy potrzebujesz Pandy i kilkunastu quadów… Ale od początku.

Od wielu lat współpracujemy z redakcją MeetingPlanner.pl – platformą wymiany informacji w zakresie organizacji różnego rodzaju spotkań. To znakomite miejsce w sieci do tego aby rozmawiać o naszej pracy. Czasem jednak potrzebny jest kontakt bezpośredni – twarzą w twarz. Meeting Planner organizuje takie spotkania. Biorą w nich udział przedstawiciele branży hotelowej i eventowej. W końcu potrzebujemy siebie nawzajem i wiele dzięki takim kontaktom zyskujemy. Tym razem, zamiast zwyczajnie opowiadać, postanowiliśmy pokazać Park Rozrywki Aktywnej w Butrynach, oraz centrum logistyczne Bartbo. Od samego początku wiedzieliśmy, że to będzie krótka wizyta i musimy przygotować coś specjalnego.

Na początek Panda Bartbo…
Wszyscy lubią misie, a tym bardziej duże, chodzące pluszaki. Nasza tresowana Panda przywitała wszystkich na parkingu. Było wspólne zdjęcie, przytulanie i głaskanie maskotki – ona bardzo to lubi. Następny etap, wizyta w centrum logistycznym. Brzmi trochę, jak wycieczka do muzeum, ale nie było to tylko oglądanie eksponatów w gablotach. Wszystkiego można dotknąć i zobaczyć jak pracujemy w miejscu, w którym przechowujemy wszystkie nasze atrakcje i team buildingi. Była też prezentacja dotycząca historii firmy. Zamiast klasycznych ławek, Yamahy Grizzly. Z tej perspektywy wszystko jest ciekawe. (Nawet opowieści Dawida ;)

Proszę wsiadać!
Obok centrum logistycznego mamy kilkanaście hektarów radości, czyli Park Rozrywki Aktywnej Bartbo. To trzeba zobaczyć! Wszystkich gości posadziliśmy w Terenowych Mercedesach i wyruszyliśmy na wyprawę. Poligon paintballowy, tor quadowy, park linowy, Karczma Bartbo i Sala Biesiadna, a wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo, w odległości kilku minut jazdy samochodem, prywatny las, w którym możemy zorganizować obóz surwiwalowy albo paintballową wojnę dla kilkudziesięciu osób.

Tak zaczyna się wspólna podróż.
Robimy to wszystko, aby lepiej się poznać i zrozumieć. Zaprezentować swoje możliwości i rozpocząć współpracę, która jest jak droga po której razem idziemy. Mamy wspólny cel: uśmiechy na twarzach klientów. I konsekwentnie zmierzamy w tę stronę.

Opublikowano: 2017-11-28
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00