Bartbo w wigilijnym nastroju

bartbo-wigilia-firmowa-2017-46

To porównanie często pojawia się w odniesieniu do koleżanek i kolegów z pracy. Ale nic innego nie przychodzi mi do głowy. W końcu tak wiele robimy wspólnie i spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu. Razem żartujemy, podróżujemy, śpimy w tych samych hotelach. Lubimy podobne rzeczy, no może z wyjątkiem.. muzyki. Tu bardzo się różnimy. Ale i tak z początkiem grudnia pojawia się to samo pytanie: „Kiedy firmowa Wigilia”?

Jest taki dzień
Raz w roku, wszyscy pracownicy Bartbo spotykają się w jednym miejscu, aby zjeść uroczysty obiad, i życzyć sobie Wszystkiego Naj, Naj, Naj! Do ubiegłego roku, obowiązywał zwyczaj przynoszenia własnych potraw. Cóż to było za bogactwo smaków i kolorów. Niektórzy chwalili się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, inni umiejętnościami swoich żon i matek, ale zawsze było baaardzo pysznie. W tym roku postanowiliśmy zorganizować świąteczną imprezę nieco inaczej. Spotkaliśmy się w Sali Biesiadnej w Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach. To idealne miejsce do świętowania wszelkich okazji. O zawartość talerzy zadbała najlepsza na świecie ekipa z Karczmy Bartbo i był to strzał w dziesiątkę! Tradycyjne wigilijne potrawy kusiły zapachem i wyglądem: sałatki, śledziki, paszteciki, tradycyjny barszcz i oczywiście Karp w wielu odsłonach. Stoły wręcz uginały się od tego wszystkiego i musicie zaufać mi na słowo …. nikt  nie wyszedł głodny…

Razem, wspólnie, ze sobą
Podniosła atmosfera z początku spotkania, szybko ustąpiła miejsca głośnym rozmowom i żartom na każdy temat. To w końcu jedna z niewielu okazji, żeby porozmawiać z szefem o „prezentach” – nie  tylko świątecznych, lub z kolegą o koleżankach. Można się pochwalić, porozmawiać o tym, co cieszy, co denerwuje. Rozmowom nie było końca, ostatecznie mamy wiele wspólnego… o wiele więcej niż nam się wydaje.

A na koniec...
Wielka Rodzina Bartbo, pragnie złożyć Najserdeczniejsze Życzenia naszym Przyjaciołom, Miłośnikom, Klientom, Kontrahentom oraz tym, którzy jeszcze nimi nie są.

Do zobaczenia po Świętach. Wszystkiego Najlepszego!

Opublikowano: 2017-12-21
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00