Podsumowanie roku 2017

bartbo-podsumowanie-roku-2017-09

Coś się kończy, coś się zaczyna

Bęc! I już go nie ma… Tak bardzo wyczekiwany, pełen nowych doświadczeń i niespodzianek, rok 2017, zniknął za zakrętem. Niczym autobus, który przywozi klientów na event. Wysiedliśmy na przystanku, a naszym oczom ukazał się nowy pojazd. Śliczny i kolorowy  z napisem 2018. Ale zanim wsiądziemy, powspominajmy to, co za nami.

Dwanaście powodów do radości

Kartki z kalendarza posypały się w zawrotnym tempie. Jeszcze nie wylądowały korki od sylwestrowego szampana, a już spadały liście z drzew. To wszystko dzięki naszym klientom, którzy uczynili sezon 2017 jednym z najlepszych w historii Bartbo. Już na początku roku wiedzieliśmy, że będzie ciekawie, ale dopiero wiosenne miesiące eventowego szczytu pokazały, że można nas jednak zaskoczyć.

Parkowe przygody

W roli przystawki zawsze występuje impreza otwierająca sezon w Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach. Nie zabrakło gości i atrakcji, atmosferę podgrzaliśmy muzyką i konkurencjami sportowymi. Przy okazji sprawdziliśmy czy pamiętamy jak się robi duże pikniki. Przetestowaliśmy nowy sprzęt i przewietrzyliśmy to, co przez całą zimę czekało w magazynie. I oczywiście zebraliśmy sporą kwotę do puszek wolontariuszy fundacji "Przyszłość dla Dzieci", z którą współpracujemy od wielu lat. Za tę współpracę, otrzymaliśmy jesienią, bardzo ładną statuetkę

Łapiemy dużą falę

Szczyt eventowego sezonu to jak zwykle maj i czerwiec, choć jesień też okazała się bardzo pracowita. Oj, dużo się działo! Nie wierzysz? Przeczytaj TO
Były wielkie realizacje wymagające zaangażowania dosłownie wszystkich, jak i nieco mniejsze, które są dla nas tak samo ważne. W końcu nie liczy się rozmach wydarzenia, lecz zadowolenie uczestników. Od końca kwietnia do końca października, codziennie robiliśmy gdzieś imprezę. Samochodami służbowymi przejechaliśmy ponad 650 tysięcy kilometrów. To prawie tak jakby pojechać na Księżyc i z powrotem!

Nie możemy skończyć z imprezowaniem

Doszło do tego, że tradycyjne spotkanie wszystkich pracowników podsumowujące sezon, musieliśmy kilkukrotnie przekładać z powodu zimowych realizacji. Klienci dzwonili i pytali o terminy w listopadzie i grudniu, a my bardzo lubimy gdy, klienci dzwonią. Wreszcie, na początku stycznia założyliśmy odświętne ubrania i zasiedliśmy przy stołach. Były rozmowy, wspomnienia i opowieści o ludziach, którzy tworzyli w Bartbo sezon 2017. Była też część taneczno-rozrywkowa oraz afterparty. Wszystko to sprawiło, że znów zapragnęliśmy wyruszyć w drogę… i wyruszamy.

Proszę wsiadać

Autobus z napisem 2018 już nas wiezie. Są plany, są pierwsze podpisane umowy i wyzwania, dzięki którym, praca staje się niespodzianką. Są także nowi ludzie na pokładzie, którzy będą tworzyli historię firmy. Już za chwilkę, czyli za rok, znowu Wam opowiemy jak było. Jeśli zechcecie, możemy zabrać Was w tę podróż.

Zróbmy razem sezon 2018!

Opublikowano: 2018-01-30
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00