Choinka i Wigilia firmowa

wizyta-u-swietego-mikolaja-glowne

Hoł, hoł, hoł! Czy są na sali jakieś grzeczne dzieci? Oooo jak Was dużo, a teraz powiedzcie mi czy Wasi rodzice również byli przez cały rok grzeczni… skoro wszyscy są tacy uprzejmi i posłuszni to zasługują na fantastyczny prezent – firmową imprezę mikołajkową, często zwaną też – choinką :)

Zrób imprezę Mikołajową inną niż dotychczasowe. Chwila na zjedzenie barszczu i pierogów na pewno się znajdzie, ale najważniejsze to spędzić ten czas aktywnie. Spotkanie może być dedykowane pracownikom i ich najbliższym, albo może przebiegać tylko w gronie wielkiej firmowej rodziny. W trakcie imprezy choinkowej poprowadzimy konkursy sprawnościowe i zręcznościowe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Nad przebiegiem  tego eventu czuwać będzie sam Święty Mikołaj oraz jego elfy i śnieżynki. Sala zostanie udekorowana choinkami, ogromną ilością prezentów i tematycznych gadżetów. Świąteczne przyjęcie z atrakcjami to impreza na najwyższym  Mikołajowym poziomie!  

Jeśli uważasz, że okres świąt jest szczególnym i magicznym czasem,  to proponujemy Ci wariant w duchu CSR. To Ty i Twoja firmowa ekipa,  wcielicie się w rolę dobroczynnych elfów i śnieżynek, które przygotują  wymarzone prezenty np.  dla dzieci z domu dziecka. Stworzymy prawdziwy warsztat świętego Mikołaja – fabrykę, w której spełniają się marzenia, a na sam koniec wymalujecie uśmiech na twarzach dzieci, które cały rok z niecierpliwością czekają na gwiazdkę.

Pomysł na taką imprezę można rozbudować o wspólne śpiewanie kolęd w formie karaoke albo posłuchać wykonania na żywo, przy udziale profesjonalnego zespołu.  

Sam zdecyduj jaki pomysł na imprezę choinkową jest najlepszy i najważniejsze…

A u Ciebie już był Mikołaj?
Był - to super, a co chciał? :)
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00