Coaching

doradztwo-biznesowe-coaching-01

Minęły czasy ludzi renesansu i  nikt nie jest w stanie być alfą i omegą w każdej dziedzienie. Każdy natomiast czasami potrzebuje pomocy z zewnątrz. Profesjonalny coach potrafi pokazać odpowiednią drogę rozwoju personalnego i biznesowego. Jest jednocześnie nauczycielem, mentorem, jak i doradcą, wspierającym Cię w różnych aspektach Twojej działalności rynkowej.

W ramach coachingu oferujemy pomoc naszych wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy zawiązując trwałą współpracę z klientami, na polu business-coachingu oraz life-coachingu, pozwalają odkryć zupełnie nowe, najbardziej optymalne drogi dążenia do ściśle wyznaczonych celów.

Zapewniamy oczywiście pełną dyskrecję!

Wykwalifikowany, z dużym bagażem doświadczeń coach nauczy Cię, lub Twoich pracowników jak nabyć i jak korzystać z nowych umiejętności, które zwiększają efektywność osobistą. Pociąga to za sobą całą rzeszę pozytywnych konsekwencji. Wpływa  korzystnie na Twoja sytuacje w życiu zawodowym: stajesz się bardziej wydajny, umiesz efektywniej  i przy mniejszych nakładach pracy dążyć do celu, radzić sobie w problematycznych i kryzysowych sytuacjach, łatwiej nawiązujesz relacje biznesowe, ale również przekłada się na życie osobiste. Zwiększa Twoją samoświadomość- jesteś bardziej świadomy siebie swoich problemów, wad ale i mocnych stron i zalet.

Korzyści z naszego profesjonalnego coachingu:

  • Pomoc przy rozwijaniu i odkrywaniu indywidualnych umiejętności,
  • Motywacja do  znajdowania najnowszych rozwiązań i podejmowania efektywnych działań zawodowych,
  • Wspólnie z Coachem wypracowane gotowe plany działania, prowadzące do maksymalnego wykorzystania posiadanych umiejętności,
  • Zestaw zadań, zgodnych z celami strategicznymi przedsiębiorstwa,
  • Adekwatna informację zwrotną,
  • Projekt rozwoju działań związanych z pracą zawodową,
  • Kreacja rozwiązań sytuacji konfliktowych i problemowych,
  • Pomoc na drodze do osiągnięcia osobistego mistrzostwa i wysokiego stopnia kompetencji,
  • Zwiększenie skuteczności osobistej i zawodowej.

Zainwestuj w swój rozwój i zacznij od fundamentów!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00