Doradztwo w restrukturyzacji organizacji

doradztwo-biznesowe-restrukturyzacja-01

Czy mógłbyś mi łaskawie powiedzieć, w którą stronę mam pójść stąd?
Zależy to w dużym stopniu od tego, w którą stronę zechcesz pójść - powiedział kot.
Nie zależy mi na tym, w którą... – powiedziała Alicja.
Więc nie ma znaczenia, w którą stronę pójdziesz - powiedział kot.

L. Caroll: Przygody Alicji w Krainie Czarów. Wrocław 1990

Słowa te, pomimo że zaczerpnięte z książki dla dzieci, znajdują odzwierciedlenie w świecie biznesu. Osiągnięcie sukcesu wymaga posiadania klarownej wizji tego, do czego właściwie dążymy i co chcemy osiągnąć podejmując konkretne działania. Nasz zespół wspomoże Twoją firmę w obraniu odpowiedniego kierunku ku rozwojowi działalności. Dobrze opracowana strategia pomoże Ci osiągnąć spektakularny sukces.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesny biznes, funkcjonujący w warunkach dynamicznie zmieniającej się gospodarki oraz olbrzymiej konkurencji na rynku musi dostosowywać się do coraz to nowych potrzeb i oczekiwań klientów. Bez tego nie będzie mógł skutecznie istnieć na rynku. Wierzymy w to, że umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji powoduje, że przedsiębiorstwo rośnie w siłę. Jeśli wybory kadry zarządzającej nie są trafne, szybko powoduje to problemy operacyjne i finansowe. Nierozważne podejmowanie się realizacji procesów decyzyjnych, bez wcześniejszego przeanalizowania wszystkich dostępnych opcji prowadzi do najczarniejszych scenariuszy. Pewnie nie chcesz podzielić takiego losu.

Panaceum jest myślenie perspektywiczne, które przewiduje i zapobiega, a nie jedynie naprędce rozwiązuje pojawiające się problemy, bez przyszłościowego planu dla przedsiębiorstwa. Wspieramy organizacje w ich decyzjach transformacyjnych. Pomaga opracować optymalny projekt restrukturyzacji organizacji. Pracując z naszymi klientami we wszystkich fazach projektu, na bieżąco odpowiadamy na ich potrzeby i oczekiwania. Przechodzimy od analizy sytuacji do wdrożenia programów restrukturyzacyjnych.

Co możesz zyskać dzięki naszemu wsparciu?

  • Zredukowanie kosztów działalności,
  • Dostosowanie działalności do istniejących realiów rynkowych,
  • Poprawę rentowności prowadzonego biznesu,
  • Zidentyfikowanie potrzeb przedsiębiorstwa i jego klientów,
  • Wypracowanie planu ekspansji  na nowe, atrakcyjne rynki.

Postaw na proaktywość z Bartbo!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00