Doradztwo w zakresie logistyki

doradztwo-biznesowe-logistyka-01

Pod pojęciem logistyka kryje się transport, dystrybucja, zarządzanie łańcuchem dostaw i obsługa klienta. Takie przedstawienie tego popularnego w ostatnich latach pojęcia sprawia, że nabiera ono wielowymiarowości. Ogólnie rzecz ujmując można powiedzieć, że mianem logistyka określa się wiele aspektów funkcjonowania organizacji, niekoniecznie związanych z transportem.

Specjalistą ds. logistyki może zostać wyłącznie osoba, która w sposób kompleksowy potrafi podejść do zarządzania organizacją i wszystkimi powiązanymi działaniami przepływu materiałów i dóbr. Nie jest to rzecz jasna proste, dlatego też wyłącznie menadżerowie dysponujący odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, mogą stać się ekspertami w dziedzinie logistyki. Perfekcyjnie potrafią oni zarządzać łańcuchem dostaw, od źródeł zaopatrzenia aż do ostatecznego konsumenta.

Czym jest logistyka?

  • odpowiednimi strukturami organizacyjnymi, odpowiedzialnymi za organizację procesów zaopatrzeniowo-dystrybucyjnych,
  • zintegrowanymi procesami produkcyjnymi i logistycznymi,
  • jakością i niezawodnością w łańcuchach dostaw, z jednoczesną optymalizacją kosztów tych procesów,
  • efektywną obsługą klienta,
  • czynnikiem konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku.

Prowadzimy profesjonalne szkolenia doradcze w zakresie logistyki, przekazując wiedzę swoim kursantom na temat nowoczesnych metod zarządzania kosztami logistyki i rentownością. Usprawniają one przepływ środków materiałowych i informacji, prowadząc do skutecznego osiągania założonych celów, przy minimalizacji kosztów.

Nasi specjaliści pomogą usprawnić  strukturę logistyczną w Twojej organizacji. Na Wasze zlecenie dokonamy analizy potrzeb logistycznych, przygotujemy niezbędny plan wdrożenia, przeszkolimy zespół, a także będziemy monitorować wdrożenie. Będziemy poruszali się we wskazanych przez Was obszarach, uwzględniając specyfikę jego działania.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00