Góra Kilimandżaro

scianka-wspinaczkowa-dla-dzieci-01

Twój Maluch uwielbia zdobywać szczyty wszystkich szafek i innych mebli? Zawsze szuka najwyższego punktu, który mogłoby osiągnąć?

Pozwól mu stać się prawdziwym zdobywcą szczytu! Spraw by mogło poczuć się jak prawdziwy triumfator i podnieś jego samoocenę! Ściana wspinaczkowa przyniesie mu wiele wspaniałych wrażeń i będzie emocjonującą atrakcją na pikniku czy festynie rodzinnym. Proponujemy specjalnie dla najmłodszych zapalonych alpinistów, marzących o zdobywaniu szczytów, ścianę wspinaczkową, zapewniającą maksimum zabawy i emocji związanych ze zdobywaniem szczytu ale również i maksimum bezpieczeństwa.

To blisko 6-metrowa góra, wyposażoną po bokach w gąbczaste uchwyty do wspinaczki i liny pomocnicze, otacza miękka poducha. Nawet upadek z samego szczytu naszej Góry Kilimandżaro wywoła jedynie pozytywne emocje, które napędzą je do ponownej wspinaczki! Naucz swoją pociechę wytrwałości, cierpliwości w zdobywaniu upragnionych zamierzeń. Niech pozna co to smak wysiłku, ale i też zdobycia celu!

Zadanie stawiane przed młodymi zdobywcami szczytów nie jest proste. Muszą wyzbyć się lęku wysokości i walczyć podczas wspinania z drganiami, w jakie wprowadzana jest pneumatyczna konstrukcja góry wspinaczkowej.

Bezpieczeństwo w pełni gwarantowane: Dzieci mają solidną asekurację, a każdy  upadek kończy się miękkim lądowaniem w poduchy. Ponadto wspinaczka zawsze odbywa się pod bacznym okiem naszego instruktora.

Góra Kilimandżaro o wymiarach 7,2x7,2 x 6 m to bardzo kolorowe i bezpieczne urządzenie do wspinania dla najmłodszych.

Ucz poprzez zabawę!

Góra Kilimandżaro z pewnością dostarczy niesamowitych emocji i zabawy ale też nauczy cierpliwości i wytrwałości. Nic nie uczy lepiej niż samodzielne doświadczenie. Pozwól by twój skarb bezpiecznie mógł je zdobyć!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00