Interim management

doradztwo-biznesowe-interim-management-01

Zapewne termin „Interim management” obił Ci się gdzieś o uszy, jednak nie do końca jesteś pewien co on oznacza. Otóż już śpieszymy z wyjaśnieniami. Termin ten, jak większość w slangu biznesowym, pochodzi z języka angielskiego i w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność w szeroko pojmowanym świecie biznesu.

Co się kryje pod tym enigmatycznym terminem „Interim management”?

Otóż, jest to rozwiązanie polegające na przekazaniu „czasowego zarządzania” daną organizacją wykwalifikowanemu menadżerowi, który jako osoba z „zewnątrz” posiada dużo lepsze i bardziej obiektywne spojrzenie na cała organizację. Tym samym łatwiej jest mu wychwycić niuanse, do których „wewnętrzni pracownicy” zwykli przywyknąć, a które mogą prowadzić do problemów i pogarszać jakość pracy w firmie. Dodatkowo osoba taka z uwagi na jej specjalistyczna wiedzę i doświadczenie w analogicznych sytuacjach w innych organizacjach, jest w stanie najlepiej dobrać odpowiednie środki zaradcze. Tak by były one odpowiednie dla Twojej firmy, nie generowały dalszych problemów, ale też by nie robić ogromnej rewolucji. Rozwiązanie ma być elastycznie dopasowane do indywidualnych potrzeb i problemów Twojej firmy i prowadzić do zwiększenia efektywności i wydajności.

Całość działań rzecz jasna oparta jest o szczegółowy plan, na który składają się konkretne cele, analiza sytuacji wyjściowej, założenia i rozłożenie w czasie…wszystko zostaje dopięte na ostatni guzik.

Oczywiście wszelkie informacje uzyskane przez naszych specjalistów oraz wprowadzone rozwiązania objęte są klauzulą poufności.

Zakres naszej usługi „Interim management” obejmuje:

  • Wynajęcie odpowiednich, profesjonalnych specjalistów do realizacji konkretnego projektu w założonym czasie,
  • Wynajęcie zespołu ekspertów, do realizacji szeroko zakrojonych działań.

Oferujemy wsparcie odpowiednich specjalistów, mających wieloletnie, udokumentowane doświadczenie menadżerskie oraz wymierne sukcesy w prowadzonych dotychczas projektach.

Czasem trzeba stanąć z boku by dostrzec ważne aspekty- zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów! 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00