Karuzele

bartbo-karuzele-001

Chłopcy, dziewczęta, dalej spieszmy się!
Karuzela czeka, wzywa nas z daleka.
Starsze już poszły, a młodsze jeszcze nie.
Hejże ha! Hejże ha! Śpieszcie się.
Hej, hopsasa, jak ona szybko mknie,
Hej, dalej, dalej do zabawy śpieszmy się!

Ile emocji wywołuje dzień, w którym w naszym mieście stawiane jest wesołe miasteczko! Każde dziecko czeka z ogromną niecierpliwością na to, aby w końcu móc skorzystać z kręcenia się na karuzelach. Pęd powietrza, charakterystyczne dźwięki i towarzyszące dzieciom uczucie bezkresnej radości, to wszystko zapewnia im jedynie obracająca się w kółko maszyna.

Daj się zakręcić!

Oferujemy w naszym wachlarzu atrakcji karuzele łańcuchowe i podłogowe, które staną się źródłem bezkresnej radości dla dzieci, w  każdym wieku. Familijne imprezy w plenerze urozmaicone o karuzele to prawdziwy hit dla małych, ale i dużych bowiem nasza największa, 4-metrowa ośmioosobowa karuzela łańcuchowa dostarczy silnych, pozytywnych wrażeń także starszym!

Z kolei, karuzela podłogowa zabierze w świat bajek najmłodszych uczestników imprez. Na nie czeka osiem figur ustawionych na obracającej się wokół własnej osi platformie. Kolorowe zwierzątka i pojazdy, przywołane z wyobraźni dziecka, staną się dla niego najlepszym przyjacielem. Zafundujcie swoim milusińskim niezapomniane, cudowne wrażenia i kolorowy zawrót głowy na karuzeli podłogowej! Dzieci uwielbiają się kręcić!

Dla królów i królowych przestworzy przygotowaliśmy karuzelę-samoloty, która dla najmłodszych gości jest spełnieniem marzeń. Bez karuzeli żadna rodzinna impreza w plenerze czy festyn nie jest udany. Dobrze wiesz jak szeroko będzie się uśmiechać Twój maluch gdy będzie wsiadać do samolotu w karuzeli. A gdy zacznie się kręcić ich pozytywne emocje i podekscytowanie sięgnie zenitu. Taki widok jest bezcenny.

Nasza karuzela samoloty przeznaczona jest dla mniejszych dzieci. Wyposażona jest w 4 maszyny, a w każdej z nich jest miejsce dla czworga rozrabiaków. Karuzela samoloty uświetni każdy piknik w plenerze, a widok roześmianej i szczęśliwej buźki Twego Szkraba sprawi, że zwróci Ci się każda przeznaczona na to złotówka.

Gwarantujemy, że inwestycja w tę atrakcję to świetny pomysł na to, by organizowany familijny piknik uczynić wydarzeniem sezonu. Niech choć przez chwilę, bez wychowawczych konsekwencji, świat pokręci się wokół dzieciaków!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00