Monster Truck

monster-truck-bartbo-08

Monster Truck – to nic innego jak potwór skryty pod maską pick-upa. Przeogromne koła o średnicy 1,5 m specjalnie zmodyfikowane zawieszenie i potężna moc silnika. Nie jest to praktyczny samochód do poruszania się po mieście bo pali więcej niż  kotłownia w sezonie grzewczym. Chociaż pewnie z parkowaniem w centrum nie byłoby problemu bo praktycznie każde auto może zostać rozjechane ogromnymi oponami.

Czy w trakcie integracji możemy coś rozjechać ? Pewnie, że tak! Jest klika ważnych kwestii bezpieczeństwa, o których trzeba pamiętać ale taka opcja rozjechania czegokolwiek to jedna z naszych ulubionych. 

Do czego możemy wykorzystać Monster Trucka ? To auto idealnie stworzone do eventów. W pełni nadaje się do firmowych integracji, jako atrakcja pikniku rodzinnego, czy super niespodzianka na wieczór kawalerski. Może służyć do reklamy jakiegoś szalonego przedsięwzięcia albo po prostu dać kierowcy dzikie poczucie prestiżu i szalony skok adrenaliny. Nie oszukujmy się terenówką jeździł każdy, co czwarta osoba ma własną.

Czas pochwalić się znajomym nowymi wrażeniami. W kolekcji wspomnień trzeba zarezerwować miejsce na – jazdę Monster Truckiem. Sam zadecyduj do czego Tobie Monster Truck może się przydać. Organizujesz firmowe spotkanie ? Zaskocz uczestników. Poszukujesz wypasionej atrakcji na plenerowy festyn? Daj radość dzieciakom, które przez 3 dni nie będą mogły zasnąć z wrażenia bo jeździły samochodem 150 razy większym od nich. Kabina jest wygodna 3 osobowa, więc dzięki pomocy naszego instruktora szybko staniesz się panem tej zielonej bestii. Na wynajętym terenie każdy może wskoczyć za kierownicę i spróbować swoich sił. Manewrowanie jest przyjemne i proste prawie jak w osobówce, tylko pozycja kierowcy dwa metry nad ziemią jest jakaś taka przyjemnie inna. Patrzysz na świat z zupełnie nowej perspektywy.  I ten warkot silnika, który od zawsze już Ci będzie przypominał o pierwszej jeździe Monsterem. Dłużej się nie zastanawiaj już teraz dzwoń, pisz do nas w sprawie rezerwacji terminu. 

 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00