Praca

REKRUTACJA W DZIALE KREACJI I SPRZEDAŻY EVENTÓW!

To początek kariery dla profesjonalnych organizatorów imprez. Poznasz świat eventów w praktyce zarówno pod względem technicznym jak i sprzedażowo-marketingowym. Odwiedzisz ciekawe miejsca,  i poznasz wiele osób i osobistości. Docelowo do Twoich zadań będzie należało przygotowywanie ofert dla klientów firmy, a na początku realizowanie imprez w terenie, pod okiem doświadczonych kolegów i koleżanek z pracy.

Wymagania:

Szukamy właśnie Ciebie, pod warunkiem, że będziesz pasował do reszty naszej drużyny. Kryteria doboru kandydatów są jasne, jeśli :
  • pracowałeś już kiedyś przy obsłudze klientów,
  • jesteś ambitny i komunikatywny,
  • chcesz rozwijać swoją osobowość i umiejętności,
  • potrafisz dobrze prowadzić auto i masz już swój samochód, a chciałbyś zarobić na lepszy…
to właśnie wymarzona praca znalazła Ciebie.
Witamy w drużynie Bartbo
 
Oferujemy stałą pracę w pełnym wymiarze godzinowym, z możliwością awansu na stanowiska wyższe. Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy.
 
Prześlij do nas swoje CV na adres kariera@bartbo.pl z dopiskiem w temacie wiadomości:
Będę Super Event Managerem.
 
Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

REKRUTACJA W DZIALE REALIZACJI I LOGISTYKI!

Zmień sposób myślenia o pracy i dołącz do grona osób, które odnalazły swoje miejsce we wszechświecie i robią to, co lubią i mają z tego niesamowitą frajdę. Realizuj swoje pasje, podążaj za wyzwaniami, zdobywaj nowe umiejętności i solidnie zarabiaj. Zobacz, jak wiele możesz zyskać, dołączając swój potencjał do naszego.


Poszukujemy osób młodych duchem, sposobem myślenia i przebojowych do pracy na stanowisku: instruktor/ka, animator/ka, konferansjer/ka.


Możesz przesłać nam swoją aplikację na kariera@bartbo.pl

Dział Realizacji i Logistyki to największy dział w naszej firmie. Praca działu skupia się wokół profesjonalnego prowadzenia programów imprez w terenie przez instruktorów.

Na każdej imprezie Bartbo obowiązuje jednolity system hierarchii kompetencji: pracownik techniczny, młodszy instruktor, starszy instruktor (osoba prowadząca). W filozofii naszego działania najwyższym przełożonym jest nasz klient. Pracują z nami dziesiątki osób, które w swojej codziennej pracy mają bezpośredni kontakt z uczestnikami imprez. Chcemy by pracowali dla nas sami wyjątkowi ludzie, dlatego decydującym kryterium zatrudnienia jest osobowość kandydata.

Od kandydatów do pracy przy organizacji imprez oczekujemy elastyczności i otwartości w kontakcie z ludźmi. Naszym celem jest zapewnienie klientom obsługi przez zaangażowany, wykwalifikowany, energiczny i zmotywowany zespół instruktorów.

Kwestionariusz osobowy do pobrania

 

 

Zanim się z nami skontaktujesz:
 kliknij tu i przeczytaj ten artykuł.

Praca w Bartbo

Praca w dziale Realizacji i logistyki nie oznacza jedynie obsługi uczestników imprez przy poszczególnych stanowiskach z urządzeniami. Ważnym zadaniem jest również dbanie o wygląd stanowiska pracy, zapewnienie właściwej ekspozycji i czystości urządzeń, rozpakowywanie i pakowanie urządzeń na imprezie, dbanie o bezpieczeństwo oraz szeroko rozumiana pomoc innym pracownikom firmy.

W celu zapewnienia najwyższych standardów jakości naszych usług, prowadzimy szkolenia naszych pracowników. Każdy pracownik zatrudniany w firmie, niezależnie od stanowiska, przechodzi praktykę w realizacji imprez, aby poznać specyfikę naszej działalności, jaką jest profesjonalna organizacja i realizacja eventów.

Brzmi bardzo poważnie? Popatrz na to z innej strony i...

 

Obejrzyj rekrutację "instruktorów" z przymrużeniem oka:

Sami pomagamy największym firmom w Polsce w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych w ich wewnętrznych strukturach. Wiemy, że efektywna praca jest możliwa tylko dzięki dobrej atmosferze. Dlatego dbamy o to, aby przede wszystkim nasi pracownicy stanowili zgrany zespół ludzi, których w codziennej pracy łączy szacunek i zaufanie oraz chęć współpracy.

Aplikacje prosimy kierować na adres: kariera@bartbo.pl

Nasze integracje i atmosfera w pracy:

 
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00