Psie zaprzęgi

psie-zaprzegi

Jak sterować psim zaprzęgiem? Hau,hau hau, skręcaj w lewo?! Kto wie, jednak lepiej zaufaj psom i stań się po prostu nimi, a daleko zajedziesz.

Wierni towarzysze podróży. Psy zaprzęgowe. Zupełnie jak my nie lubią samotności i bezczynności. Będziesz musiał wykazać się twardą ręką jako przywódca stada i kierujący zaprzęgiem. Czworonogi odpłacą Ci się jednak posłuszeństwem i oddaniem. Nasze psy są bardzo przyjazne dla obcych, dlatego tak dobrze się z nimi współpracuje, choć czasem lubią zawędrować swoimi ścieżkami. Po prostu w swojej klasie są liderami, tak jak Ty i Twoja firma.

Psie zaprzęgi to jedna z ciekawszych, naszych propozycji na zimę. Piękno przyrody zimą, psy niecierpliwie czekające na komendę do jazdy oraz sanie, którymi pognasz przed siebie. Taka przejażdżka naprawdę dostarcza niezapomnianych wrażeń, którą trzeba po prostu przeżyć. Wszystkiego nie da się ująć w słowach. Te kilka chwil spędzonych w towarzystwie psich zaprzęgów pozwoli Wam na odsapnięcie od trudu i znoju dnia codziennego i da Wam jakże potrzebny oraz zasłużony odpoczynek. Naturalnie w naszym wykonaniu - aktywny.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00