Rhino - dwuosobowe quady

rhino-dwuosobowy-quad-07

Wybierz się na „safari” bez ograniczeń!

Nasz Rhino czyli nosorożec. Na nazwie podobieństwa z prawdziwym nieparzystokopytnym się kończą. Pojazd ten nie jest ani ociężały, ani nie będzie miał problemu z wjechaniem w trudno dostępne miejsca ze względu na swoje gabaryty. Jednak wystarczy, że wciśniesz pedał gazu w podłogę, a jazda nim może zamienić się w szarżę nosorożca.

Ten samochód typu buggy to połączenie auta terenowego z quadem. Na asfaltowej drodze zanudziłbyś się nim na śmierć, on sam czułby się niczym zwierzę w klatce. Jednak wypuszczony na piaszczyste wydmy lub leśne bezdroża zapewni Ci niebywałą frajdę z takiej przejażdżki. Dzięki swojej lekkiej i nowoczesnej konstrukcji oraz napędowi na cztery koła, Yamaha Rhino jest praktycznie nie do zatrzymania w terenie. Zabierze Cię tam, gdzie normalnie nie miałbyś odwagi nawet pomarzyć. Wjedziesz w najciężej dostępne miejsca. Oprócz swojej zwinności, pojazd oferuje też zwyczajny komfort, gdyż siedzisz w szoferce, za kierownicą, jak w normalnym samochodzie. Odpowiednio zaprojektowana, dwuosobowa kabina zapewnia bezpieczeństwo, a zatem możesz ze spokojną głową wziąć w krótką podróż żonę, teściową lub kierowniczkę Twojego działu. Znalazło się w nim miejsce nawet na pokaźny bagażnik, gdybyście ze współpasażerem  potrzebowali miejsca na ekwipunek na dłuższą wyprawę.

Jazda Rhino to doskonały dodatek do militarnego scenariusza imprezy. Możesz przemieszczać się, gonić przeciwnika czy chować się w zaroślach.

Dosiądź nosorożca- wyzwól się z ograniczeń drogowych!

Zazwyczaj proponujemy jednak jazdy po wyznaczonym torze pod okiem naszego instruktora. Po krótkim instruktażu, zrozumiesz mocne strony i słabe strony tego auta, co ułatwi Ci poruszanie się nim w terenie. Przekonasz się, że jazda samochodem typu buggy to łatwa sprawa, a ubaw o wiele większy niż kolejna partyjka darta w pubie.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00