Zdalnie sterowane samochody

samochody-rc-wrc-01

Nie istnieje w świecie społeczność, której członkowie nie znaliby zabawy. Każdy musi chwilę odpocząć od swoich codziennych, nieraz bardzo wyczerpujących obowiązków.

Tutaj pojawiamy się my - Bartbo – firma, która zorganizuje Wam ekstremalnie skuteczną integrację.

Sprawdzonym przez nas przepisem na odpoczynek jest odnalezienie w sobie dziecka. Powrót do stanu, w którym nie myśleliśmy intensywnie jak coś robić, tylko po prostu to robiliśmy. Jak dziecko - bez zastanowienia, z pasją i zaangażowaniem.

Wielu z dorosłych Panów z pewnością marzyło o karierze zawodowego kierowcy rajdowego, lub chciało wziąć udział w rajdzie Paryż-Dakar. Nie przeniesiemy Was na żaden z tych torów, ale możemy zaproponować naprawdę niezłą frajdę, w której odnajdziecie w sobie tego kilkuletniego chłopca, który z otwartymi ustami oglądał wyczyny swoich idoli.

Proponujemy Wam wyścigi zdalnie sterowanymi samochodami w dwóch wariantach WRC i Tor Carrera.

Wyścigówki WRC to pierwsza kategoria w której możecie wziąć udział. Zasady są proste - kontrolując model z silnikiem elektrycznym za pomocą joysticka, należy pokonać wyznaczony tor w jak najkrótszym czasie. Okazji do spełnienia dziecięcych marzeń na torze jest co nie miara. W trakcie tak prostej i dziecinnej zabawy, rodzą się prawdziwe więzi nici porozumienia, które łączą ludzi w pozytywny sposób.

Tor Carrera to powrót do chłopięcych marzeń, które mieliście wychodząc z największego sklepu z zabawkami za rogiem. Maksimum zabawy na minimum metrażu. Tym razem samochody są znacznie mniejsze, ale prędkości na krótkich dystansach już wcale nie. Tor o wymiarach metr na dwa metry pomieści cztery osoby i wyposażony jest punkty kontrolne, start - metę, pit line i zwrotnice. Niezły ubaw.

Wyścigi są idealnym pomysłem na dobrą zabawę samymi w sobie, jednak mogą posłużyć równie dobrze jedynie za element doskonale skrojonego scenariusza imprezy integracyjnej, który wyzwoli w pracownikach chęć rywalizacji ale także współpracy.

Uwaga chorągiewka w dół!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00