Zjeżdżalnie dmuchane

zjezdzalnia-dmuchana-dzungla-04

Uśmiech dziecka jest bezcenny i każdy rodzic zrobi wszystko by go wywołać. Chcesz zobaczyć ten słodki błysk w oku Twojego szkraba?

Zafunduj mu dmuchańce!

Beztroska zabawa i szczera radość z każdego podskoku – to wszystko zapewniają Waszym Maluchom nasze pneumatyczne, dmuchane zjeżdżalnie. Śmiechu będzie co nie miara, jeśli na Kinderbalu ,pikniku rodzinnym czy festynie pojawi się dmuchana zjeżdżalnia, w fantazyjnym kształcie i żywej kolorystyce. Te gigantyczne dmuchańce wprawią w zachwyt Twojego Szkraba, który od razu będzie chciał wypróbować swoich sił na takim niecodziennym placu zabaw. Wszystkie maluchy kochają wdrapywanie i zjeżdżanie, a jeśli na dodatek mogą zjechać wprost z języka kaczki, pirackiego statku, dżungli, kredki – to spełnienie ich dziecięcych marzeń.

Zabierz swój Skarb w świat nieskrępowanej niczym fantazji, daj mu poczuć radość z szybkich zjazdów w dół. Rozwijaj jego sprawność fizyczną przy wspinaczce na szczyt zjeżdżalni! Dla Ciebie to spaniała okazja do zrobienia niecodziennych zdjęć. A dodatku możesz mieć pewność, że zabawa na dmuchanej zjeżdżalni nie skończy się żadną kontuzją. Na straży bezpieczeństwa dzieci stoją bowiem nasi wykwalifikowani instruktorzy, z bogatym doświadczeniem w pracy z najmłodszymi. My starannie zadbamy o to, aby Twoje dziecko dobrze się bawiło, a Ty sam mógł z czystą przyjemnością na nie patrzeć.

Ten radosny uśmiech, gdy zjeżdża sobie w dół. Ta energia z podskoków!- bezcenne! Szaleństwo na zjeżdżalni pozwoli na spożytkowanie nawet największej energii małych urwisów.

Co proponujemy? Możesz wybierać spośród kilku różnych rodzajów zjeżdżalni dmuchanych, o pneumatycznej konstrukcji, które rozstawimy dla Ciebie w dowolnym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz:

Zjeżdzalnia Smok

Smoki pochodzące z bajkowej krainy to bardzo przyjazne zwierzęta. Ten nasz jest różowy i potrafi w kilka chwil rozweselić dzieci, które odważą się podejść do niego bliżej. Trzy sympatyczne głowy na szczycie zjeżdżalni bacznie obserwują figlujące w środku pociechy. Zobaczyć takiego wielkiego stwora na własne oczy to już jest wielka przyjemność a jazda po ogromnym ślizgu potęguje tylko pozytywne wrażenia. Zjeżdżalnia smok jest imponujących rozmiarów 13,8 x 7,8 x 7,6 m.

Zjeżdżalnia Połykacz Kaczka

Łakoma kaczka tylko czeka, aby połknąć smakowite maleństwa i rzeczywiście, jej automatyczna konstrukcja powoduje, że jej apetyt jest zaspokajany. Dzieci chętnie wskakują do wielkiego dzioba kaczki. Bez obaw! W środku kaczuszki na Twoją pociechę czeka nie lada frajda – dmuchana zjeżdżalnia.  Zjeżdżalnia ma wymiary 10x6x4m.

Zjeżdżalnia Pirat

Dla małych poszukiwaczy przygód i zatopionych na dnie mórz skarbów przygotowaliśmy zjeżdżalnię Pirat, posiadającą dwa wejścia i dwa oddzielne ślizgi, dające dzieciom ogromną frajdę. Duża zjeżdżalnia w kształcie pirackiego statku zabierze dzieci w morską przygodę, ale uwaga! Śmiechu i radości może nie być końca. Zjeżdżalnia posiada niezbędne atesty i jest bezpieczna dla dzieci w trakcie zabawy. Jej wymiary to 10x10x6,80m.

Zjeżdżalnia Dżungla

Bajeczne kolory rodem z egzotycznych lasów deszczowych, uśmiechnięte małpki i wielki, ale niegroźny wąż zdobią zjeżdżalnię Dżunglę. Podczas zabawy dzieciom będą towarzyszyły zabawne zwierzęta z dżungli. Zjeżdżalnia jest atestowana i ma wymiary 8x4x6m.

Zjeżdżalnie Kredki (2 sztuki)

Aż chciałoby się zanucić: kolorowe kredki, w pudełeczku noszę…. Bajecznie kolorowa zjeżdżalnia, o bezpiecznej konstrukcji średniej wielkości zapewni mega zabawę dla dzieci na każdej imprezie. Znajdują się w niej dwie gigantyczne roześmiane kredki i zjeżdżalnia. Jej wymiary to 6x8x6m.

Zjeżdżalnia Tęcza

Twoje dziecko na pewno chciałoby sprawdzić, co znajduje się po drugiej stronie tęczy. Zjeżdżalnia tęcza to zdecydowanie najbardziej kolorowa zjeżdżalnia, jaką możemy Ci zaoferować. Każde dziecko zachwyci się intensywną kolorystyką poszczególnych elementów zjeżdżalni – torem wspinaczkowym, miejscem do brykania po napompowanej trampolinie, a także samym, długim ślizgiem. Nawet małe dzieci mogą korzystać bezpiecznie z atestowanej zjeżdżalni Tęcza o wymiarach 8x4x6m.

Zjeżdżalnia Klaun

Twoje dziecko poczuje się jak na cyrkowej arenie i samo weźmie udział w przedstawieniu. Zjeżdżalnia posiada bezpieczną konstrukcję i intensywną kolorystykę. Dostarcza pozytywnych wrażeń fizycznych i wzrokowych. Sprawdzi się na każdej imprezie rodzinnej, z udziałem najmłodszych. Jej wymiary to 8x12x9m.

Zjeżdżalnia Rampa

To klasyczna rampa dla najmłodszych gości pikników rodzinnych i innych familijnych imprez w plenerze. Twoje dziecko z radością odda się szaleństwu na dmuchanej konstrukcji i przy zjazdach na jednym z dwóch torów. Wymiary zjeżdżalni – 8x6x5m.

Zjeżdżalnia Dwustronna

Bajecznie kolorowa zjeżdżalnia połączona jest z poduchą do skakania. Przeznaczona jest dla młodszych dzieci. Wymaga, aby wspiąć się po drabince liniowej, żeby zjechać z górki na pazurki poślizgu. Zapewnia niezapomniane wrażenia, a Twoje dzieci będą nią zachwycone. Wy miary zjeżdżalni 5x10x5m.

Zjeżdżalnia Titanic

Hej przygodo! Chciałoby się zakrzyknąć na pokładzie dmuchanego Titanica. Piękna kolorystyka, dwa niezależne tory do zjeżdżania i słuszne wymiary zjeżdżalni -7x10x6 metrów powodują, że skorzystają z niej również starsze dzieci.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00