Panie i Panowie - oto - On! Kalendarz Bartbo 2015

bartbo-kalendarz-2015-05

Przygotowania do premiery trwały długo, sesja była spontaniczna (zobacz backstage), obróbka materiału pracochłonna. Kompozycja, którą stworzyliśmy to przykład mulitiekspozycji.

Dla osób niezwiązanych z branżą fotograficzną możemy wyjaśnić jak to wyglądało. Ustawiliśmy aparat na statywie i przez całą sesję nie zmienialiśmy jego pozycji nawet o milimetr. Stał nieruchomo jak głaz za to bardzo energicznie zmieniała się poza, strój i wygląd modelki. Dokładnie tak jak to się dzieje na evencie - od rozrywki do biznesu. Finalnie zdjęcia zrobione w tych samych warunkach zostały nałożone na siebie i tak właśnie powstał... ( zgubny wpływ reklamy sugeruje napisanie - czokapik). I tak właśnie powstała nasza grafika do kalendarza :) Sam wydruk doczekał się autorskiego nadzoru Tomka, który dopiero za 14 razem zaakceptował nasycenie kolorów, odpowiedni ich rozkład i poruszył jeszcze 7 inny aspektów, które rozumie jedynie wymagający grafik i dzielny, cierpliwy drukarz, który wprowadza poprawki, ale dzięki temu EFEKT JEST PIORUNUJĄCY.

Jeśli Tobie również podoba się nasza produkcja to nie zwlekaj - weź udział w konkursie i wygraj kalendarz. Szczegóły na naszym fanpagu na Facebooku.

Opublikowano: 2014-11-26
Tagi: zespół
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00