Bartbowe morsowanie

barybo-morsy-16

Wywodzimy się z krainy tysiąca jezior, więc ten potencjał trzeba wykorzystać. Sprawdziliśmy możliwość wdrożenia nowego szalonego pomysłu na zimowe integracje. Skoro jest sporo chętnych na chodzenie po ogniu, to czemu nie spróbować czegoś przeciwstawnego i zaproponować – integracyjne wejście do wody zimową porą. Morsowanie uznawane jest za pomysł ekstremalny, wręcz hardcorowy. Teraz bogatsi o nowe doświadczenia, śmiało możemy powiedzieć, że jest to pomysł trafiony na to by zaskoczyć uczestników zimowego eventu na Warmii i Mazurach.

Ubrani w dresy, rękawiczki, czapki spotkaliśmy się w hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Nikogo nie zmuszaliśmy do udziału w akcji, kąpali się tylko chętni. Skorzystaliśmy z przebieralni hotelowej i udaliśmy się truchtem na plażę. Bieg był już początkiem rozgrzewki, która musi być bardzo intensywna. Na zewnątrz było zimno 5 stopni Celsjusza na minusie, woda była wręcz gorąca bo miała aż 4 stopnie. Po rozgrzewce prowadzonej przez naszego firmowego morsa Artura (jest on również ratownikiem medycznym) wchodziliśmy do wody. Najlepiej mieć buty przeznaczone do chodzenia w wodzie. Część z nas weszła boso, Bartek w klapkach i zgubił je w wodzie he he. Buty chronią przed skaleczeniem i przed szybkim wychłodzeniem stóp. Nasze morsowanie trwało kilka minut. Po wyjściu z wody, wytarliśmy się i biegaliśmy po plaży aby ponownie rozgrzać całe ciało. Niewyobrażalnie szczęśliwi i dumni byli Ci, którzy odważyli się wejść do wody. Każdy mors z Bartbo otrzymał pamiątkowy certyfikat, który jest obiektem pożądania wszystkich fanów jaccuzi.

Teraz już po fakcie wiemy, że moment rozgrzewki można wykorzystać na terenową grę, której finałem będzie zbiórka nad jeziorem. Dzięki temu integracyjny wymiar imprezy będzie jeszcze większy. Na zmarzniętych może czekać ognisko z kiełbaskami, grzaniec, herbatka itp. Wiele osób obawia się przeziębienia albo choroby. W naszym wypadku żadna z osób, które weszły do wody nie doznała uszczerbku na zdrowiu. Wręcz przeciwnie byli jacyś tacy radośni i pełni energii. Co więcej, po zimowej integracji wieczorną imprezę tematyczną można przeprowadzić w piekielnie gorącym klimacie Disco Fever.

 

Opublikowano: 2014-12-16
Tagi: team building, outdoor
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00