Witamy w 2015 roku w innej, jeszcze lepszej odsłonie. Innej z trzech powodów.

Po pierwsze poświęciliśmy dużo czasu na przygotowanie nowego, bogato ilustrowanego katalogu, wypełnionego po brzegi propozycjami na różnego rodzaju eventy. Jeśli poszukujesz inspiracji na swoją imprezę to warto przejrzeć jego zawartość. Katalog możesz pobrać tu: KLIK.

Po drugie od 1 stycznia dołączyła do nas nowa osobowość, osobowość prawna. Wygodnie pracuje się z wiarygodnym i rzetelnym partnerem dlatego przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Wszystkie dane rejestrowe Bartbo Sp. z o.o. oraz zmieniony numer rachunku bankowego są na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. W zakładce O nas sprawdzisz do kogo teraz w firmie mówimy Prezesie. Jak słusznie zauważyło już kilku zgrywusów teraz w Bartbo oprócz Parku Rozrywki Aktywnej  jest również ZOO ;-)

I po trzecie... dalej dzielimy się swoim doświadczeniem, ważnymi wskazówkami, spostrzeżeniami, czyli praktyczną wiedzą, którą zdobyliśmy w trakcie realizacji tysięcy imprez. Bez ściemy, bez tajemnic. Wejdź do działu porady i zobacz ile przydanych informacji znajdziesz dla siebie  :)

Opublikowano: 2015-01-22
Tagi: outdoor, event
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00