Certyfikat "Produkt Warmia Mazury" w naszych rękach

bartbo-produkt-warmia-mazury-01

Nasza praca została doceniona i jesteśmy w grupie najprężniejszych firm w naszym województwie. Tylko 50 przedsiębiorców–usługodawców i producentów z Warmii i Mazur może pochwalić się certyfikatem "Produkt Warmia Mazury". Taki certyfikat trafił również w nasze ręce. Odebrał go osobiście Prezes Zarządu Bartbo Sp. z o.o. - Przemysław Pichalski z rąk Marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina, podczas II Gali Produkt Warmia Mazury, która odbyła się 29 stycznia 2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.

Nagrodę przyznano nam za promowanie aktywnego wypoczynku, dostępnego dla turystów indywidualnych i grupowych w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo. Jak podkreślał Pan Marszałek tego typu działalność poprawia rozpoznawalność i atrakcyjność województwa Warmińsko–Mazurskiego.

Certyfikat Produkt Warmia i Mazury jest kolejną miłą nagrodą jaka ostatnio trafiła do naszej firmy. Nie tak dawno temu otrzymaliśmy nagrodę WaMaBoss dla przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie. O tym w jaki sposób rozumiemy odpowiedzialny społecznie biznes możecie przeczytać w zakładce CSR Bartbo.

Opublikowano: 2015-02-2
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00