Bartbo ma Powera! Dziękujemy!

mp-power-night

Radość i duma rozpiera nasze serca.
W piątek na uroczystej gali MP Power Awards wszystko stało się jasne. Zostaliśmy wybrani najlepszą agencją outdorowo/teambuildingową w POLSCE!
Statuetkę odebrał osobiście prezes zarządu Bartbo, Przemysław Pichalski.

Na taki sukces nie pracowaliśmy sami. To w jaki sposób działa firma i ludzie, którzy ją tworzą jest w 100 % ukształtowane przez Was – naszych klientów, partnerów z branży hotelowej i wszystkich innych, z którymi mieliśmy przyjemność pracować przez prawie 15 lat działalności.

Jeśli czytasz ten akapit to również przyczyniłeś(aś) się do naszego sukcesu. Dziękujemy!

Co więcej, cieszymy się, że są ludzie którzy doceniają naszą ciężką pracę, zaangażowanie, elastyczność i radość, którą czerpiemy z każdej przeprowadzonej imprezy.
Zdobycie takiej statuetki nie byłoby możliwe bez dwóch dodatkowych czynników.
Po pierwsze zaufanie, którym obdarzyli młodych ludzi właściciele firmy, dając swobodę działania w wielu kwestiach i dyskretnie kontrolując to co dzieje się wokół. Po drugie łatwiej się pracuje, gdy za plecami czuć siłę całego zespołu. Synergia wszystkich osób z Bartbo zaangażowanych w pracę nad imprezami ma NIEZIEMSKĄ moc – moc zgranego zespołu!

Jesteśmy przekonani, że dzięki tej statuetce będziemy mogli świętować częściej nasze codzienne małe zwycięstwa – za każdym razem gdy usłyszymy słowa: „Wybraliśmy BARTBO do przeprowadzenia naszej imprezy” :-)

Opublikowano: 2015-03-24
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00