Zobacz nad czym pracowaliśmy całe wakacje!

maszyna-goldberga-bartbo-27

Budowanie to największa przyjemność dla wielu osób, nie wliczając jedzenia czekolady i jeszcze paru innych… Dzisiaj chcemy zaprezentować odjechaną integracyjną propozycję, którą tworzyliśmy przez prawie całe wakacje.

Maszyna Goldberga – czyli mechanizm, który wykonuje prostą czynność w bardzo widowiskowy i skomplikowany zarazem sposób. Tylko wyobraźnia konstruktorów stanowi ograniczenie w tworzeniu pomysłów na to jak dalej wykorzystać raz włożoną w mechanizm energię. Zatem do dzieła :D

Zbudowanie takiej maszyny to prawdziwa integracyjna REWELACJA! Uczestników wydarzenia dzielimy na mniejsze zespoły. Każda drużyna otrzymuje podobny zestaw części do budowy i narzędzia. Drewniane elementy konstrukcyjne, które przygotowane są w taki sposób, że możne je ze sobą dowolnie łączyć. Prawie jak klocki. Do tego zestawy różnych gadżetów. Bardzo ważnym elementem jest moment łączenia jednej konstrukcji z mechanizmem drużyny następnej – tak by finalnie cała maszyna pracowała jak dobrze naoliwiony zegarek. I tu mamy do czynienia z kwintesencją współpracy i integracji. Bo cel jest jeden i wspólny dla wszystkich wprowadzić maszynerię w ruch i odsłonić nagrodę za czerwoną kotarą.

Co prawda dla większości lepszą nagrodą jest po prostu patrzeć w pełnym zachwycie na pracujące tryby :) połowa z Was, jak nie wszyscy, będą nagrywać telefonem pracującą maszynę by mieć się czym pochwalić w towarzystwie. I słusznie bo taki pomysł wart jest rozpowszechniania. Zbuduj swój absolutnie fantastyczny program imprezy integracyjnej w oparciu o Maszynę Goldberga a poznasz moc kreatywności swoich współpracowników.

Opublikowano: 2015-08-18
Tagi: team building, event, impreza integracyjna
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00