Podsumowanie sezonu letniego 2016

tn160704-0157-1

Impreza integracyjna w naszej firmie to pomysł na relaks po okresie wytężonej pracy :) Jak co roku o tej porze spotykamy się ze wszystkimi instruktorami, którzy dzielnie pracowali na swoich realizacjach w terenie. Ten event organizowany jest po to, aby PODZIĘKOWAĆ całej zielonej drużynie Bartbo, za trud i wysiłek włożony w realizowane projekty eventów.

Specjaliści od pikników firmowych mogli wreszcie zobaczyć się z ekipą od imprez team buildingowych, technicy od wieczorów tematycznych integrowali się z animatorami. Organizatorzy escape room z prowadzącymi  budowanie maszyny goldberga. Po prostu jedna wielka eventowa rodzina.

► Konkurencje team buildingowe z którymi się mierzyliśmy

Sporą dawkę radości  wzbudza „chrzest” najmłodszych pracowników, którzy w trakcie imprezy składają przysięgę. Tuż po ślubowaniu następuje punkt kulminacyjny – wybór najlepszego instruktora. Demokratyczne wybory, w których każdy  pracownik oddaje swój głos. W tym roku walka o podium rozgrywała się między Jarkiem, Piotrkiem a Marcinem. Największym uznaniem i sympatią wśród koleżanek i kolegów z pracy w roku 2016 został obdarzony – Marcin :) Jak podkreślało wiele osób  - Marcin to koordynator eventów z 10 letnim doświadczeniem w naszej firmie – pełen poczucia humoru, wyjątkowo pozytywny człowiek – ta nagroda zdecydowanie trafiła w dobr….. najlepsze ręce :) Gratulujemy raz jeszcze! 

Opublikowano: 2016-07-7
Tagi: outdoor, event, impreza integracyjna
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00