John Eventmaker, czyli kalendarz Bartbo 2017.

kalendarz-bartbo-2017-02

Pewnie niektórzy z wielką niecierpliwością oczekują nadejścia nowego roku, głównie z dwóch powodów.

Po pierwsze znowu będzie można wyznaczyć noworoczne postanowienia typu – nie będę jadł tyle słodyczy, schudnę i zacznę chodzić na siłownię… A potem: "O! Wiecie czyja ta czekolada? Hmm mhh mniam mniam ale dobra :) Moja waga znowu źle pokazuje wynik...". Hehe.

Dlatego drugi powód jest zdecydowanie fajniejszy, bo nowy rok zwiastuje nadejście świeżej produkcji najbardziej pożądanego kalendarza w eventowym świecie – kalendarza BARTBO 2017!

"...a John Eventmaker, po 7327 misji zakończonej sukcesem, odjeżdża samotnie, znikając w promieniach zachodzącego słońca. Jutro bowiem czekają na niego kolejne firmy w potrzebie ...i tak od 15 lat!"

Poznaj historię pełną emocji! Na początek parafrazując klasyka...

Wiesz co robi ten kalendarz?

Ten kalendarz odpowiada żywotnym potrzebom całego eventowego społeczeństwa. To jest kalendarz na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym kalendarzem? My otwieramy oczy niedowiarkom! "Patrzcie" - mówimy, "to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!" 

Jadąc Bareją, dalej pokażemy Wam jak szukaliśmy inspiracji do projektu. Znalezienie odpowiedniego modela czy modelki, wcale nie było łatwe. Braliśmy wszelkie opcje pod uwagę:

Po wielu próbach, poprawkach, zmianach koncepcji wybraliśmy wersję ostateczną.

A teraz na chwilę całkiem poważnie.

Ten kalendarz to wyraz wielkiego szacunku na jaki zasługują ludzie pracujący w eventach! W projekcie celowo użyliśmy słowa Eventmaker, by myśleć szeroko o wszystkich osobach zaangażowanych w imprezy MICE w naszej firmie i całej branży! O wszystkich, którzy swoją ciężką pracą dokładają wartość do udanej, uczciwej, rzetelnej i bezpiecznej realizacji firmowych imprez!

Nasza branża uznawana jest za jedną z najtrudniejszych i wymaga wielkiego poświęcenia. Nie tylko po stronie ludzi pracujących w agencjach eventowych, ale także po stronie ich rodzin, żon, mężów i dzieci. W dużej mierze rozumieją to tylko Ci, którzy zetknęli się z taką pracą i są świadomi odpowiedzialności swoich zadań i poziomu stresu z którym trzeba sobie radzić. Szczególnie wtedy gdy pracujesz z pasją i zaangażowaniem!  John Eventmaker to nie "Janusz eventów". To bohater, najlepszy specjalista, który całym sercem jest związany ze swoją pracą!

Dziękujemy wszystkim, którzy doceniają nasze starania! Dziękujemy wszystkim, których życiowa droga przecięła się z naszą :)  A na przestrzeni 15 lat, takich osób było bardzo dużo! Za to co mamy w sobie, jako prężnie działająca agencja eventowa dziękujemy, również Tobie :)

Chcesz ten wyjątkowy kalendarz?

Pewnie tak :) Wiesz ile wydrukowaliśmy biurkowych kalendarzyków z Johnem Eventmakerem? Napisz na naszym profilu na Facebooku w komentarzu wartość, która według Ciebie jest prawidłowa. Z okazji 15-lecia, 15 odpowiedzi najbardziej zbliżonych do prawidłowej nagrodzimy zestawem kalendarzy z Johnem Eventmakerem! Życzenia z okazji urodzin firmy również mile widziane :)

Za tydzień rozwiązanie zagadki.

 

Opublikowano: 2016-12-8
Tagi: zespół, motywacja
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00