Co wiosną w Bartbo piszczy

dawid-bartbo-majkel001

Przygotowania do sezonu trwają u nas pełną parą :) Nowe porządki na hali magazynowej, przeorganizowaliśmy też przestrzeń w biurze, by w pełni wykorzystać potencjał naszej bazy logistycznej. Udoskonaliliśmy pracę w kilku innych działach. Marketing zyskał nowego dyrektora! Dawid aka Monter dostał zasłużony awans, biurko i stołek he he. Wolny stołek widać na zdjęciu nr 1, a na fotce nr 2 Monter już na nim siedzi :) Nowi asystenci szybko zaadoptowali się do pracy w dziale kreacji i sprzedaży. By zrobić jeszcze więcej i jeszcze lepszych eventów, logistykę wzmocnią w tym sezonie, dwaj doświadczeni pracownicy, zaprawieni przez lata w realizacji i sprzedaży imprez.

Cała branża spotkań z nami na czele, mocno kibicuje trwającym pracom nad ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. W spotkaniach konsultacyjnych z ministerstwem, też braliśmy udział jako przedstawiciele SBE. Jest światełko w tunelu i wielka nadzieja, że w przepisach będzie wreszcie porządek. Wszystko wskazuje na to, że imprezy integracyjne dla pracowników zostaną wyłączone spod ustawy. Tylko taki zapis budzi sporo kontrowersji, bo pozostaje jeszcze uszczegółowienie, co w przypadku imprez integracyjnych dla klientów, kontrahentów czy integracji dla pracowników z rodzinami. A jak do tego mają się inne rodzaje eventów, wyjazdy typu off-site, team-building w różnych odmianach i koncepcjach. Nasz komentarz w tej sprawie, możecie przeczytać w branżowej prasie :)

Ps.1 Możemy też Wam zdradzić w tajemnicy, że 22 kwietnia, w sobotę, odbędzie się fantastyczna impreza  w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo :)  Najlepszy piknik pod słońcem, tuż przy siedzibie naszej firmy. Więcej szczegółów pojawi się niebawem.

Ps.2 Świętowaliśmy też dzień kobiet. Dla wszystkich Pań raz jeszcze pełna moc życzeń, całusów, rajstop i goździków! Od wszystkich chłopaków łobuziaków z Bartbo.

Opublikowano: 2017-03-21
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00