6. edycja Charytatywnego Pikniku Bartbo

piknik-bartbo-park-rozrywki-aktywnej-22042017-1

6 edycja Charytatywnego Pikniku Bartbo przeszła do historii :)  Była to jedna z najważniejszych realizacji w historii naszej firmy…i zaraz opowiemy dlaczego. 

Pogoda była bardzo kapryśna, prognozy na dzień otwarcia naszego Parku Rozrywki Aktywnej wręcz dramatyczne. Mieliśmy sporo obaw, czy ktoś w ogóle odwiedzi naszą imprezę. W nocy spadło 11 l wody na m2 i dopiero o 8 rano w Butrynach pojawiło się słońce, a wraz z nim wielka nadzieja, że wszystko będzie dobrze :) I było! Bo ten festyn był potężną dawką dobrych emocji, płynącą od uczestników, którzy nie zawiedli!

Tego dnia odwiedzili nas Ci, którzy mają wielkie serca. Bo mimo wszystko ruszyli z domów, by pomóc w naszej akcji charytatywnej. Siła pomagania okazała się o wiele większa niż siła wiatru, gradu czy mrozu. Dobre intencje przełamały stereotyp myślenia! I za to po stokroć DZIĘKUJEMY wszystkim Gościom naszej imprezy. Ubrani w uśmiech i czapki, otuleni szalikiem z mocy życzliwości, z włożoną do rękawiczki pomocną dłonią. Ludzie szlachetni, z otwartym sercem - wspólnie uzbieraliśmy 6642 zł, by pomóc dzieciom!

Wiemy też, że nie wszystko wyszło tak jak zakładaliśmy. Po ulewnym deszczu przeorganizowaliśmy parking,  był trochę błotnisty i nasza ekipa z terenówką wyciągała niektóre auta uczetników. Wejście na imprezę tworzył na szybko ułożony szpaler mało eleganckich drewnianych palet, by nikt nie utonął w błotku, ale suchą stopą udawało się przejść każdemu. Z przyczyn bezpieczeństwa nie odbyła się strzelnica. Przepraszamy za te niedogodności.

A teraz to co najważniejsze! Wszyscy bawili się świetnie! Każdy z pełną wyrozumiałością przyjął nasze starania i ocenił imprezę jako FANTASTYCZNĄ :)  Ilość pozytywnych słów i komentarzy, która do nas trafiła uskrzydla i zachęca do jeszcze lepszej pracy w kolejnym roku! W podziękowaniu za życzliwość, z którą się spotkaliśmy odwdzięczymy się tym samym na następnym PIKNIKU BARTBO :)

Nie musi być idealnie, żeby było PIĘKNIE ...i spontanicznie :)

PS.
Wielkie słowa uznania kierujemy również do naszych instruktorów i pracowników, którzy dzielnie pracowali w ekstremalnych warunkach! Kolejny już raz, swoim pozytywnym nastawieniem do pracy udowodniliście, że jesteście profesjonalistami! Pełen szacunek dla Was :) Pracować wspólnie z Wami to zaszczyt i przyjemność. I tak jak ogłaszaliśmy w trakcie imprezy, są jeszcze wolne miejsca pracy dla instruktorów, wystarczy wysłać CV na kariera@bartbo.pl by dołączyć do grona eventowych specjalistów i wspólnie z nami robić rzeczy WIELKIE :)

PPS.
Dziękujemy też partnerom naszej imprezy – zespołowi wolontariuszy z Fundacji Przyszłość dla dzieci, Agnieszce, Karolinie, Pani Iwonie i Pani Selenie z Gazety Olsztyńskiej. Klaudii i Andrzejowi z Eski! Panu Rafałowi i Markowi z Gminy Purda, również uszanowanie dla Pana Wójta. Gorące słowa podziękowania kierujemy do strażaków z OSP Butryny,  serdeczne uściski dla Asi z Sylwetki i instruktorów, pozdrowienia dla Pawła z Arrachionu Olsztyn, żółwik dla Kuby z klubu Stomil'ek, piąteczka dla Beaty i małych dzielnych zumbiaczek z Fit&Fun and Dance,  Kaśkom z Bee Free i całemu zespołowi - rock & roll'owe THANK YOU. I tak dobiegliśmy do końca, by podziękować...  Wojtkowi z Kopeć Team za organizację crossu na 5 km.

Kamila, Bartek, Przemek, Grzesiek i Michał :)

Opublikowano: 2017-04-25
Tagi: outdoor, event, piknik
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00