Zalatani

bartbo-agencja-eventowa-instruktorzy-001

Świat wiruje z prędkością silnika odrzutowego, a cała ekipa ciągle gdzieś leci niosąc radość i uśmiech. Wznosimy się na wyżyny naszych możliwości i szybujemy w stronę eventu idealnego. Porównań lotniczych będzie w tym tekście znacznie więcej.

Nowi wyszkoleni instruktorzy zadają to samo pytanie: „Kiedy się zacznie?”, a odpowiedź zawsze brzmi: „Przecież już się zaczęło!”. Początek czerwca to zawsze pracowity czas. Jest jak u Mistrza Hitchcocka – najpierw trzęsienie ziemi, czyli Dzień Dziecka, a potem robi się coraz ciekawiej.

Na placu manewrowym i w magazynie od rana uwijają się ludzie. Właśnie trwa załadunek wyposażenia potrzebnego na kolejne imprezy. Samochody uginają się pod ciężarem dmuchańców, quadów i sprzętu potrzebnego do przygotowania teambuildingów i animacji. Przypomina to trochę płytę manewrową terminala cargo, tylko zamiast latających kolosów stoją zielone ciężarówki z charakterystycznym logo. Za chwilę rozjadą się po całej Polsce z rozrywkowym ładunkiem. Ale najpierw, czekamy na załogi…

Pierwsi przybywają piloci, czyli kierowcy naszych pojazdów. Plan lotu już mają, teraz trzeba zapoznać się z listą pasażerów, których zabiorą po drodze. Instruktorzy będą czekać w umówionych miejscach, jak podróżni na lotniskach. Tu ważna jest kolejność, o nikim nie można zapomnieć, a każdy pasażer to ważna postać, bez nich nie damy sobie rady. Gdy wszyscy są na pokładzie, można ruszać.

Po wylądowaniu i rozładowaniu sprzętu zaczyna się zabawa. Niektórzy nazywają ten moment pracą, ale kto w pracy robi takie fajne rzeczy jak my? Pikniki, integracja, teambuilding, kiedy zaprosisz nas do siebie? Jesteśmy gotowi do lotu...

Opublikowano: 2017-06-13
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00