Impreza dla Meeting Planner

bartbo-agencja-eventowa-mikolajki-meetingplanner-28

MICE się bawi!

Chcesz zrobić imprezę integracyjną i w ten sposób zaskoczyć przedstawicieli branży eventowej? To trochę tak jakbyś chciał zaimponować Robertowi Kubicy, ruszając spod świateł z piskiem opon. Trudne zadanie, ale to w końcu nasza specjalność. Gdy zostaliśmy zaproszeni przez Hotel Mikołajki ***** do współtworzenia spotkania wspólnie z nimi i  Meetingplannerem, na naszych twarzach pojawił się banan.

Jest wyzwanie, bierzemy się do roboty!

Wśród gości byli przedstawiciele agencji eventowych, firm, które korzystają z naszych usług, oraz sztab hotelu Mikołajki. Na co dzień wszyscy zajmują się organizacją różnych wydarzeń. Kilkadziesiąt osób w jednym miejscu, to świetna okazja, żeby pokazać co potrafimy. A tu, jak wiesz drogi czytelniku, jest co pokazywać i o czym opowiadać.

Zmieniamy się każdego dnia!

Kilkanaście lat doświadczenia sprawia, że coraz lepiej wiemy jak Was bawić. W końcu wszystko sprowadza się do tego, żeby goście byli uśmiechnięci. Nie jest ważna skala przedsięwzięcia, czy miejsce realizacji, liczy się efekt działań. Dlatego po krótkiej prezentacji naszych możliwości wzięliśmy się do pracy.

Dobry Wieczór Państwu!

To musiało być coś wyjątkowego. Na początek teleturniej wiedzy, prawie jak w telewizji - Tadeusz Sznuk byłby dumny z naszego kolegi konferansjera Jarka. A następnie zabraliśmy wszystkich do komputerowego świata równoległego. Rzeczywistość wirtualna jest bardzo wciągająca. Poddaje się umysł, poddaje się także ciało. Kilka osób musiało usiąść, niektórzy skończyli na ziemi – oczywiście uśmiechnięci od ucha do ucha. Następny przystanek – kolacja.

Uwaga, podajemy przepis na sukces!

Bierzesz kilkadziesiąt rowerów, kilka jednostek pływających typu ponton i oczywiście najlepszych instruktorów pod słońcem. Rozdajesz mapy z zaznaczonymi miejscami do których trzeba dotrzeć. I głośno krzyczysz START! Brzmi banalnie, a czy przepis na zupę pomidorową jest skomplikowany? A przecież wszyscy lubią pomidorówkę… ale “diabeł tkwi w szczegółach” ;-) Nasi przyjaciele bardzo polubili rajd na orientację przy użyciu różnych środków transportu.

Jeździmy, pływamy – kompletny odlot!

Trzeba się było trochę natrudzić, ale z pomocą naszej ekipy, wszyscy ukończyli trasę na czas. Największe wyzwania są na początku. Trzeba przygotować strategię. Zastanowić się do których miejsc jedziemy lub płyniemy najpierw, a które będzie można odpuścić. I jeszcze ta piekielna orientacja w terenie… Znowu trzeba pytać tubylców: „-Przepraszam Pana, którędy prosto?”

Takie emocje pamięta się długo!

Bo tak naprawdę, wszyscy wiemy, że o to właśnie chodzi - o pozytywne emocje. Dlatego organizując, przygotowując, pisząc scenariusze i je realizując, dbamy o szczegóły. Najciekawsze miejsca, najlepsze atrakcje, najsympatyczniejsi instruktorzy... o wszystko składa się na dobry event, a tylko takie chcemy robić każdego dnia :)

Opublikowano: 2017-09-21
Kategorie: Aktualności
Tagi: event, organizacja
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00