Kim jest Patrycja - cudowne dziecko?

agencja-eventowa-bartbo-patrycja-pomagamy-1-1

Zanim dojdziemy do Partycji zacznijmy od jej Taty. Radek przez wiele lat współtworzył Bartbo, być może pamiętasz go z imprezy, którą przygotowywał dla Ciebie. Pracował gdy powstawała nowa siedziba firmy. W jej budowę włożył mnóstwo serca. I to właśnie serce będzie motywem przewodnim tej historii. Ale po kolei.

W Bartbo Radek poznał wielu przyjaciół, poznał też przyszłą żonę. Trzy lata temu urodziła się ich córka Patrycja – cudowna dziewczynka. Okazało się jednak, że coś jest nie tak. Patrycja ma poważną wadę serca, która zagraża jej życiu. Bardzo szybko się męczy i nie może się cieszyć dzieciństwem jak rówieśnicy. Dla rodziców to była straszna wiadomość, ale nie załamali się, postanowili walczyć.

Dzięki ich determinacji Patrycja przeszła już jedną operację. Teraz potrzebna jest kolejna. Udało się znaleźć lekarza, który pomaga dzieciom z podobnymi schorzeniami, a w szpitalu czeka już na Patrycje łóżko.

Gdzie jest haczyk? Otóż wspomniany haczyk tkwi w ... portfelu. Okazuje się, że operację można zrobić tylko w Niemczech do końca tego roku, a koszt takiego przedsięwzięcia to ponad 30 000 euro. Pomyśleliśmy, że takie drobiazgi jak pieniądze nie zatrzymają Patrycji i ruszyliśmy z pomocą.

Gdy ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy, nie ma znaczenia, jak często się widujecie. Nie ważne, czy mieszkacie obok siebie, czy dzielą Was setki kilometrów. Gdy łączy Was przyjaźń, zawsze będziecie się wspierać. Nie jesteśmy w tej kwestii wyjątkowi. Gdy ktoś z nas potrzebuje pomocy – pomagamy. 

Patrycja jest wspaniała i bardzo odważna - dziecko o usposobieniu anioła. Odwiedziła nas niedawno w biurze i zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Zawsze uśmiechnięta, ciekawska, i gotowa do zabawy. Jest dla nas kimś więcej, niż córką kolegi. Jest naszym dzieckiem, bo wszyscy czujemy się w firmie jak jedna wielka rodzina. Niestety nie może cieszyć się życiem jak jej rówieśnicy.. Oni biegają i skaczą, a jej po chwili sinieją usta, znika uśmiech, musi odpocząć bo jej serce słabnie. Dla dziecka w jej wieku to najgorszy koszmar. Siedzieć i bezsilnie patrzeć jak inni się dobrze bawią…

Jeśli masz swoje dzieci to pewnie rozumiesz sytuację, bo kochasz je z całego serca. Sam byłeś dzieckiem, więc wiesz jak to było kiedyś na podwórku…

Teraz już wiesz dlaczego tak bardzo chcemy pomóc?

Wiemy, że i Ty możesz pomóc. Każda wpłata, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie, bo liczy się również efekt skali. Jeśli nie jesteś właścicielem kilku szybów naftowych i wyspy na Karaibach, możesz przelać drobną sumę albo pomóc w inny sposób. Udostępnij funpage akcji https://www.facebook.com/PomagamyPatrycji/, albo porozmawiaj z kimś, kto mógłby wesprzeć finansowo leczenie Patrycji.

Patrycję wzięła pod swoje skrzydła fundacja Cor Infantis, pomagająca dzieciom z wadami serca. Założono specjalne konto, na które można wpłacać pieniądze, a co najważniejsze, cała kwota trafi na leczenie dziewczynki, fundacja nie bierze prowizji, ani żadnych dodatkowych opłat.

Cor Infantis
86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 z dopiskiem „Patrycja Żebrowska”

Dla wpłat zagranicznych:
USD PL93 1600 1101 0003 0502 1175 2024 "Patrycja Żebrowska"
EUR PL50 1600 1101 0003 0502 1175 2022 "Patrycja Żebrowska"
Kod SWIFT dla przelewów z zagranicy: ppabplpk
Bank: BGŻ BNP PARIBAS oddział w Lublinie, ul. Probostwo 6A, 20-089 Lublin

Dzień w którym Patrycja przejdzie operację, będzie jednym z najszczęśliwszych. Znowu powiemy, że mamy moc wywoływania uśmiechów. Zrobisz to z nami? Wiesz, że razem możemy więcej!

Dziękujemy!

Rodzina Bartbo.

Opublikowano: 2017-10-5
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00