Hotel Mikołajki w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo

hotel-mikolajki-w-parku-partbo-05

Gdy zabawa staje się integracją, a ta z kolei, Twoją pracą, zupełnie inaczej patrzysz na świat eventów. Wieczory tematyczne przestają być dla Ciebie zaskoczeniem, piknik rodzinny to tylko kolejne wyzwanie, a na scenie bywasz częściej niż w biurze. Już nie tak łatwo zrobić na Tobie wrażenie. Dzieje się tak, gdy pracujesz na Mazurach w modnym, eleganckim hotelu nad jeziorem. My jednak postanowiliśmy podjąć to wyzwanie i zaskoczyć naszych przyjaciół z Hotelu Mikołajki.

Ptasia Wyspa przyleciała się integrować.

Z ekipą z Mikołajek, współpracujemy od wielu lat, realizując różne imprezy. Od integracji pod gołym niebem, aż po gale i zabawy sylwestrowe pod dachem. Każdy kto odwiedził pięciogwiazdkowy hotel na Ptasiej Wyspie wie, że to miejsce wyjątkowe, pełne eventowego potencjału, uwielbiane przez klientów. Jakiś czas temu, załogę jedynego w swoim rodzaju „pływającego hotelu” postanowiliśmy zaprosić do nas.

Mercedes odpali nawet na mrozie.

Gości zabraliśmy na wycieczkę naszymi niezawodnymi, terenowymi G klasami  Myśl o zimowej wyprawie zmroziła niektórych, ale już po chwili, wszyscy zrozumieli, że to najlepsza rozgrzewka. Auto z napędem na wszystkie koła, plus śnieg, równa się najlepsza zabawa pod słońcem, nawet w pochmurny dzień. Aż nie chce się wychodzić, wnętrze auta po chwili staje się ciepłe i przytulne, a na zewnątrz hula zimny wiatr.

Wirtualna rzeczywistość czyli wyścigi w Sali Biesiadnej Bartbo.

W końcu nawet najwięksi twardziele przyznali, że można się już przenieść pod dach. Żeby nie wybijać nikogo z motoryzacyjnego klimatu zabawy, przygotowaliśmy samochodowe symulatory i wirtualną rzeczywistość.  Każdy kto chciał, za sprawą okularów HTC Vive i komputera, mógł się przenieść na tor wyścigowy. Jeśli chodzi o samochody, wybór był o wiele większy. Od cywilnych osobówek, aż po bolidy F1. Rozbijanie aut w wirtualnym świecie, jest bardzo przyjemne i znacznie tańsze niż w realu.

Karczma Bartbo smakuje najlepiej.

Był także poczęstunek, przygotowany przez gastronomiczną drużynę Bartbo. Gdy człowiek dobrze się bawi, musi dobrze zjeść! Przy stole mogliśmy wreszcie porozmawiać o wspólnych pomysłach na przyszłość. Siła takich nieformalnych, branżowych spotkań jest ogromna.

Cel: poznać się lepiej, zintegrować się mocniej, bawić się fajniej.

Podczas realizacji eventów, nie mamy czasu na to aby rozmawiać o naszych przemyśleniach. Liczy się zadowolony klient, tu i teraz. Ale gdy spotykamy się w swoim gronie, chętnie wymieniamy uwagi na temat szeroko rozumianej branży MICE. Pracownicy hoteli mają codzienny i bardzo bliski kontakt, zarówno z klientem indywidualnym, jak i z grupami zorganizowanymi - to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat potrzeb gości. Podobnie jak ci, dla których wspólnie pracujemy, załoga i kierownictwo Hotelu Mikołajki, świetnie rozumieją, że wspólna zabawa i integracja przynosi wymierne korzyści. Tylko w trakcie wspólnych spotkań z dala od biurek można poznać swoje wady i zalety. W luźnej atmosferze nieformalnych spotkań, tworzy się zespół, który w przyszłości będzie lepiej funkcjonował.

Nie wierzysz?
Skontaktuj się z nami i opowiedz, jak powinna wyglądać Twoja wymarzona Impreza Integracyjna.

Opublikowano: 2018-05-23
Kategorie: Aktualności
Tagi: event, impreza integracyjna
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00