Piknik w Iławie z okazji Dnia Dziecka 2018

bartbo-piknik-w-ilawie-2018-01

Lubimy zabawę, tak jak wszystkie dzieci. W głębi duszy skrywamy rozbrykanego małolata, który kocha rodzinne pikniki. Jesteśmy wszędzie tam gdzie ktoś marzy o dmuchanych zjeżdżalniach i placach zabaw. Znajdziecie nas zawsze tam gdzie jest gwar, radość i śmiech.

Tym razem naszym celem będzie Iława. W mieście nad Jeziorakiem bywamy regularnie. Realizując miejskie pikniki i inne imprezy. Ostatnio byliśmy tam przy okazji Lotniczej Majówki, tym razem zaproszono nas z okazji Dnia Dziecka. A dla dzieci mamy wiele atrakcji.

W niedzielę trzeciego czerwca na łące nieopodal iławskiego amfiteatru wyrośnie Miasteczko Radości Bartbo. Będą dmuchane atrakcje, bo skakać i zjeżdżać lubią wszystkie dzieci. Pojawi się Fotobudka aby uwiecznić chwile wspólnej radości. Zabieramy też ze sobą, jedną z naszych najnowszych atrakcji, czyli Refleksomierz. To maszyna testująca zwinność i szybkość reakcji za pomocą podświetlanych przycisków. Gdy tylko zobaczysz światełko, starasz się je wyłączyć szybkim ruchem ręki. Świetna zabawa gwarantowana.

W świecie zaganianych rodziców i dzieci, którym nie poświęca się wystarczająco dużo uwagi, jest Bartbo. Przybywamy gdy ktoś się nudzi. Szary dzień zmieniamy w przygodę, a zwyczajną łąkę w kolorowy piknik.

Spotkajmy się w Iławie. W niedzielę 3 czerwca przy Miejskim Amfiteatrze.

Opublikowano: 2018-05-29
Kategorie: Aktualności
Tagi: piknik, festyn
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00