Sezon piknikowy w Bartbo oficjalnie otwarty!

piknik-bartbo-2018

Witajcie w naszej bajce

Na łące pod lasem ogromna kaczka zjada dzieci. Obok niej, spokojnie przechadza się dwumetrowa Panda, a nieco dalej, stoi różowy smok o trzech głowach. Dziwna scena? Może dla kogoś niewtajemniczonego, ale Ty, drogi czytelniku, już wiesz, że w ten sposób rozpoczął się…

Sezon Piknikowy w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo

Za oknem zrobiło się cieplej. Ludzkość stadami wyległa na trawę w poszukiwaniu rozrywki i pożywienia. Organizatorzy pikników muszą to wszystko zapewnić. Można zacząć od najmłodszych. Jeśli oni znajdą dla siebie coś atrakcyjnego, dorośli będą mogli liczyć na odrobinę beztroski. Bo gdy dzieci się nudzą, rodzice się trudzą… Proszę wybaczyć poezję nie najwyższych lotów. Dmuchane zjeżdżalnie – na początek. Do tego trampoliny, karuzele, park linowy i strefy animacji plastycznych. Masz to wszystko? Możesz spać spokojnie. Kolorowy świat bajkowej zabawy wciągnie najmłodszych na długie godziny.

Catering czyli uwodzicielska woń grilla

Można zacząć od pożywienia. To przyciągnie najstarszych członków piknikowej społeczności, młodsi i tak przyjdą za nimi. Potrawy nie muszą być wyszukane, ale dobrze, jeśli będą łatwe w obsłudze, niebrudzące i oczywiście smaczne. Idealne są dania „jednoręczne”. Podczas jedzenia cały czas mamy wolną rękę do robienia tego co na pikniku najważniejsze. Czyli do pozdrawiania znajomych oraz trzymania baloników zbieranych przez dzieci na każdym stoisku. Grillowana kiełbasa wciśnięta między dwie kromki chleba, zdobywa tu zaszczytne pierwsze miejsce.

Muzyka z głośnika

To nie może być byle jaki hałas. Skończyły się czasy trzeszczących głośników i małych, ciemnych scen schowanych w mrocznych amfiteatrach. Teraz liczy się cyfrowy dźwięk markowych wzmacniaczy oraz najwyższej jakości światło. Akurat w tej dziedzinie, rynek oferuje ostatnio znacznie więcej niż kiedyś. Producenci techniki scenicznej, prześcigają się w wymyślaniu nowych gadżetów. Konkurencja wśród producentów wymusiła także obniżenie cen, choć trzeba pamiętać, że to co najlepsze musi kosztować więcej.

Biegać, skakać

Skoro udało się wciągnąć całą rodzinę na łąkę, należy pamiętać o atrakcjach sportowych. Rywalizacja to świetna zabawa. Zorganizowane wyścigi w trakcie pikniku będą świetnym dopełnieniem oferty cateringowo – rozrywkowej. Bieganie, albo jeżdżenie rowerem, tylko teren ogranicza wyobraźnię organizatorów. Trzeba tu jednak zadbać o profesjonalne wyznaczenie trasy i pomiar czasu. I oczywiście o medale i nagrody. Wieczna sława zwycięzcom nie wystarczy.

Piknik charytatywny

Organizatorzy dużych, plenerowych imprez zastanawiają się czasem, jak przy okazji zabawy pomagać innym. Wokół nas jest wiele fundacji i stowarzyszeń wspierających osoby, które tej pomocy potrzebują najbardziej. Wystarczy się rozejrzeć. Gdy spragniona rozrywki publiczność już przybędzie tłumnie na miejsce eventu, o wiele łatwiej będzie ich namówić do otwarcia serc i portfeli. W końcu, otrzymają w zamian coś o wiele bardziej wartościowego niż pieniądze – dobry nastrój, uśmiech i radość.

Dokładnie tak wyglądało otwarcie sezonu w Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach. Bawiliśmy się na Pikniku Bartbo, przygotowanym razem z fundacją Gazety Olsztyńskiej „Przyszłość dla Dzieci”.

Ogarnięcie pikniku na kilkaset osób, to dla nas “pikuś”. Ot zwykła codzienność. Może więc zorganizujemy Twoją imprezę? Zapoznaj się z naszą festynową ofertą.

Opublikowano: 2018-05-9
Kategorie: Aktualności
Tagi: organizacja, piknik, festyn
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00