Impreza Integracyjna - warto zrobić to z nami

bartbo-imprezy-integracyjne-01

Impreza Integracyjna – Po co?

Starsze pokolenie pracowników, często zadaje to pytanie. Odpowiedź jest bardzo prosta – bo to najtańszy sposób poprawienia wydajności zespołu. Dobrze zorganizowana impreza integracyjna dla firmy, według przemyślanego scenariusza, to inwestycja. Nikt już chyba nie da się przekonać argumentami w stylu „Za moich czasów czegoś takiego nie było i nikt tego nie potrzebował”. Czasy się zmieniły – gdyby ktoś nie zauważył. Dziś zorganizowanie dobrej integracji wymaga połączenia wielu czynników. Ważny będzie pomysł, miejsce, konferansjer i technika sceniczna.

Imprezy Integracyjne – Oczywiście, że tak!

Zwłaszcza w firmach, które składają się z wielu biur, rozsianych po całym kraju a nawet świecie, integracja jest kluczowa. Ludzie współpracujący ze sobą jedynie przez telefon, Skype’a lub maile muszą się czasem spotkać oko w oko. Oczywiście nie chodzi tu tylko o wewnętrzne konferencje i szkolenia produktowe. Czasem trzeba razem zrobić coś „for fun”. Wspólne wyjście do baru czy na dyskotekę, to za mało. Dołóżmy do tego jakieś aktywności ruchowe połączone z rywalizacją na świeżym powietrzu, albo grę logiczną polegającą na odszukaniu czegoś co zostało dobrze schowane. I już mamy coś co można określić mianem „integracja idealna”.

Wszyscy robią Imprezę Integracyjną!

Jeśli jeszcze nie masz pewności, czy warto, rozejrzyj się wśród firm z Twojej branży. Oczywiście chodzi o te, które rozwijają się dynamicznie i odnoszą sukcesy. Czy ich szefowie organizują swoim ludziom nieformalne spotkania i szkolenia? Czy po takich wydarzeniach, pracownicy umieszczają zdjęcia uśmiechniętych twarzy na profilach w mediach społecznościowych? Teraz już chyba wszystko jasne. Pozostał najprzyjemniejszy etap: planowanie Imprezy Integracyjnej.

Co będziemy robić podczas Imprezy Integracyjnej?

Cokolwiek zaplanujecie, niech to będzie wspólne działanie. Spotkania, podczas których pracownicy zamykają się w pokojach hotelowych, to strata czasu. Zaplanujcie i zbudujcie coś razem, albo jedzcie na rowerową wycieczkę. Rywalizujcie podczas firmowych zawodów sportowych lub namalujcie wielki obraz. Znakomicie skutecznym i naturalnym pomysłem,  jest połączenie zabawy z częścią szkoleniową. Najpierw podnoszenie kompetencji, a następnie rozrywka. Wieczorem spotkajcie się na kolacji. Tylko tak można się lepiej poznać. Zwłaszcza, gdy w zespole jest duża rotacja i pojawiają się nowe twarze.

Jak to wszystko zorganizować?

Dla nas sprawa jest oczywista. Twoja Impreza Integracyjna to kolejne wyzwanie. Bardzo lubimy takie wyzwania i chętnie je realizujemy. Od wielu lat zaspokajamy potrzeby klientów, którzy chcą się dobrze bawić, uczyć nowych rzeczy i poznawać swoje mocne strony. Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o Twojej Imprezie Integracyjnej.

Opublikowano: 2018-08-1
Tagi: team building, organizacja, impreza integracyjna
Kategorie: Imprezy integracyjne
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00