Wakacje

bartbo-blog-2

Koniec pracy, początek zabawy

Zwolniliśmy tempo, przesypiamy całe noce, a śniadania i kolacje jemy z rodziną. To znak, że skończył się wiosenny sezon eventowy i mamy wakacje… jeszcze trochę ich zostało :-). Wbrew powszechnej opinii, lato nie jest dla nas okresem ciężkiej pracy. Mamy więcej czasu dla siebie i wykorzystujemy go do ostatniej sekundy. Gdy specjaliści od imprez jadą na wakacje, to musi być dobra zabawa.

Zmęczenie materiału

Wiosenna bieganina sprawiła, że jesteśmy trochę zakręceni. Robiliśmy imprezy w dzień i w nocy, na wschodzie i zachodzie Polski, na południu i północy. Było głośno i kolorowo, zielona karawana przetoczyła się przez drogi wszystkich województw. Odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, spotkaliśmy starych znajomych, poznaliśmy także nowych klientów z którymi będziemy teraz współpracować. Nasza praca to nieustające pasmo powitań i pożegnań, świtów i zachodów słońca, oglądanych w drodze czy podczas realizacji. Pięknych, wzruszających chwil, ale także momentów, gdy w pocie czoła robimy wszystko, aby Twój event się udał. Teraz odpoczywamy, bo jesienią znowu przyspieszymy.

W górach i nad morzem

Wyjechaliśmy w różne miejsca na świecie. Co ciekawe, nie zawsze tam gdzie jest cisza i spokój. Aby odpocząć od gwaru imprez, które organizujemy, czasem trzeba pojawić się gdzieś, gdzie jest jeszcze głośniej. Być może spotkaliśmy się w czasie naszej podróży? Minęliśmy się na górskim szlaku, albo leżeliśmy obok siebie na plaży? Staliśmy razem pod sceną któregoś z letnich festiwali lub żeglowaliśmy z tym samym wiatrem? Jedno jest pewne, musieliśmy się uśmiechać od ucha do ucha.

Ładujemy bateryjki

Niezależnie od miejsca, najważniejsze jest, by na chwilę zapomnieć o pracy. Nie jest to zbyt popularne, zwłaszcza w czasach korporacyjnego „bądźmy w kontakcie”. Przepraszamy, ale w Bartbo musimy się czasem zerwać z komórkowo – mailowej smyczy, naładować akumulatory, nie tylko te w telefonach. Jednak nie musisz się martwić, obowiązki każdego z nas, przejmuje ktoś inny. I już dziś możesz rozpocząć planowanie jesiennego eventu. Każdego dnia jesteśmy gotowi do współpracy.

Pozostaną wspomnienia

A tymczasem, jeszcze przez chwilę, odpoczywamy i robimy zdjęcia, które pomogą nam przetrwać ciemne i zimne wieczory. Magazynujemy wspomnienia, szukamy inspiracji i czekamy na jesień pełną eventowych wyzwań. Znowu wyruszymy w trasę, aby robić najlepsze imprezy na świecie i wspólnie się bawić. Do zobaczenia po wakacjach…

Opublikowano: 2018-08-20
Tagi: rozwój osobisty
Sezon: Lato
Wiek: Dorośli
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00