Kończymy!

koniec-roku-2018-17

Tak dłużej się nie da!

Czas zmienić kalendarz na ścianie i zapomnieć o ostatnich dwunastu miesiącach. Dla nas to był bardzo pracowity rok. Zrealizowaliśmy ponad 1000 imprez w kraju i za granicą. Odwiedziliśmy setki miejsc. Pracowaliśmy z naszymi starymi znajomymi, poznaliśmy także wiele nowych osób. Bawiliśmy się znakomicie, jednocześnie bawiąc innych. Nadszedł czas na podsumowanie i rozmowę na temat tego co wydarzy się w przyszłości. Zawsze gdy kończy się rok, spotykamy się na dwóch ważnych imprezach.

Tak się, bawi, tak się bawi!

Jak bawią się ludzie z branży eventowej? Pewnie nikt w to nie uwierzy, ale bardzo spokojnie. Gdy każdy dzień w pracy związany jest z udziałem w mniejszych lub większych imprezach, nasz własny event przebiega bardzo łagodnie. Coroczne spotkanie zaczynamy oczywiście od podsumowania tego co zrobiliśmy przez cały rok. Tym razem było coś jeszcze. Z roku na rok jest nas coraz więcej. Spotkanie było świetną okazją, do tego aby przedstawić wszystkim naszych nowych kolegów i oczywiście koleżanki. Rodzina Bartbo to już ponad 70 osób! Jak co roku, dokonaliśmy uroczystego przeglądu zdjęć i filmów, które powstały w trakcie realizacji. To swoisty eventowy pamiętnik. Przy okazji przetestowaliśmy możliwości jakie daje aplikacja do prowadzenia ankiet i konkursów na żywo. Dzięki telefonom komórkowym, wszyscy na sali mogli odpowiadać na pytania i podglądać odpowiedzi na ekranie, w czasie rzeczywistym. Nawiasem mówiąc, ta ciekawostka jest już w naszej ofercie, jako dodatek do imprez integracyjnych i konferencji. A poza tym pogadaliśmy, potańczyliśmy i pojedliśmy. Jak zawsze wspaniale ugościł nas Hotel Warmiński w Olsztynie.

Bartkołaj przynosi prezenty

Pod koniec roku jest jeszcze jedna ważna okazja do tego aby się spotkać. Rodzina Bartbo w grudniu zasiada razem przy stole i cieszy się z bycia razem. Jest choinka i są prezenty. Mamy super jedzenie przygotowane przez niezawodną ekipę Karczmy Bartbo i mamy siebie. Firmowa wigilia w biurze nie ma odpowiedniego klimatu, ale w Sali Biesiadnej w Butrynach, to coś zupełnie innego. Dookoła zaśnieżone pola i drogi, a w środku kominek i my. Czujesz to… prawda?

Koniec i kropka…

Sezon 2018 oficjalnie przenieśliśmy do archiwum. Jeszcze długo będziemy się uśmiechać na myśl o tych wszystkich cudownych imprezach razem z Wami. Jeszcze nie raz będziemy zaglądać do albumów ze zdjęciami i przypominać sobie eventowe podróże po Polsce. Możecie robić to razem z nami, wystarczy, że będziecie regularnie odwiedzać na nasz facebookowy FunPage. Mamy nadzieję, że w roku 2019tym pojawią się tam zdjęcia także z Waszej imprezy.

Do Zobaczenia

Opublikowano: 2018-12-28
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00