Znowu kwitniemy radością

ludzka-katapulta-park

Koniec czekania

 
To jedna z najwspanialszych chwil w roku. Park Rozrywki Aktywnej Bartbo, znowu zakwitł uśmiechami i gwarem. Zakiełkował nowymi pomysłami. Zazielenił się nowymi instruktorami i ich zapałem do pracy. Znowu możemy powiedzieć: „Zapraszamy, przyjeżdżajcie!”. Wszystko odnowione, przygotowane, możemy zaczynać sezon. W końcu tak długo na to czekaliśmy.
 

Pani wiosna już tu jest

 
Początek roku był dla nas bardzo pracowity. Dotarły wreszcie nowe quady, na które długo czekaliśmy. Musieliśmy je przygotować do jazdy, ale to bardzo przyjemna praca. Teraz można je zabrać na wycieczkę. Są mocniejsze od poprzednich – spodobają się Wam. Zakończyliśmy kolejny etap rozbudowy Karczmy Bartbo. Można już skorzystać z nowej sali, a za kilka miesięcy cała nowa część, zostanie oddana do użytku. Mamy też zupełnie nowe atrakcje, które wzbogaciły ofertę Parku. Wystrzałowi goście, mogą się wystrzelić w niebo. A dokładnie na kilkanaście metrów w górę. Ludzka Katapulta to wbrew pozorom, bardzo bezpieczna rozrywka, dająca dużo radości. Także tym, którzy oglądają wszystko z dołu. Jest też nowa zabawka dla najmłodszych, czyli elektryczne buggy. To coś pomiędzy quadem, a samochodem terenowym.  Dziecko za kierownicą? Tak, to bardzo dobry pomysł! Tak wyposażeni mogliśmy oficjalnie rozpocząć sezon.
 
 
 
 
 
 

Jeden piknik czyni wiosnę

 
Od ośmiu lat, zanim rozkręci się wielka majówka, zapraszamy wszystkich na inaugurację sezonu w Parku Rozrywki Aktywnej. Razem z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci” organizujemy charytatywną zabawę, której celem jest pomoc dzieciom. Dzięki pracy wolontariuszy fundacji, oraz hojności odwiedzających, zdołaliśmy pomóc wielu osobom. Z każdym rokiem ich liczba rośnie. Piknik Bartbo to także znakomita okazja do przetestowania naszych zabawek i wprowadzenia się na szybsze obroty. Sen zimowy już się skończył, a my jesteśmy gotowi na to co przyniesie wiosna. Dla nowych instruktorów, to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, oraz wiedzy zdobytej na szkoleniach. Dla wielu z nich to pierwszy event w życiu, czyli bardzo ważne wydarzenie. Są pełni zapału i pozytywnej energii, a to jest dla nas najważniejsze.
 

Razem możemy wszystko

 
Podczas Pikniku, wspierają nas także inni partnerzy. Czwarty Bieg Bartbo z nadleśnictwem Nowe Ramuki pomogli przygotować nasi przyjaciele ze Stowarzyszenia WKR FAN. Zaplanowali pięciokilometrową trasę dla dorosłych i kilka krótszych dystansów dla dzieci. Na scenie, swoją muzyką rozgrzewał wszystkich rockowy zespół Bridge Band. Siła gitar, wzmocniona energią naszych głośników, docierała do każdego miejsca w Parku Bartbo. I to co najważniejsze dzięki hojności uczestników naszego pikniku – zebraliśmy ponad 6000 zł na pomoc i leczenie podopiecznych fundacji.
 

Majówka wystartowała

 
Gdy skończył się Piknik, zaczęliśmy najdłuższy weekend tego roku. Początek maja to dla Was czas wypoczynku i świętowania, a dla nas, kolejna okazja, żeby udowodnić, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Każdy ciepły dzień to powód do radości, każda osoba odwiedzająca Park Rozrywki Aktywnej, to nasze małe słońce. Wszyscy, którzy odwiedzili nas w tych dniach, sprawili, że uśmiechaliśmy się od ucha do ucha. Szczególnie w miejscu ważnym dla każdego, kto lubi dobre jedzenie. Karczma Bartbo jest właśnie takim punktem na mapie. Od początku sezonu w karcie można znaleźć sporo nowości. Mamy coś z warmińskiej kuchni regionalnej, lecz także sporo smaków, które zadowolą najbardziej wyrafinowane podniebienie. Wciąż szukamy nowych, ciekawych przepisów i nie boimy się eksperymentów. Menu karczmy będzie się zmieniać, dlatego odwiedzając nas w najbliższych miesiącach, na pewno znajdziecie coś ciekawego.
 

W stronę lata

 
Co będzie dalej? To proste! Czeka nas mnóstwo radości. Spotkania z ludźmi, którzy tak jak my uwielbiają się bawić. Z dziećmi i z dorosłymi, którzy wciąż mają dziecko w sobie. Agencja Eventowa Bartbo pojawi się w różnych miejscach w całej Polsce. Być może już nie długo spotkamy się na Twojej imprezie integracyjnej. 
 
 
 
 
 
 
 

Opublikowano: 2019-05-10
Charakter eventu: Impreza dla klientów, Festyn lub piknik
Region: Twoje miejsce, Park Rozrywki Aktywnej
Lokalizacja: Na zewnątrz
Sezon: Lato, Wiosna-jesień
Pora doby: Dzień
Wiek: Dorośli, Dzieci, Rodziny
Sprzęt: Urządzenia rekreacyjne i sprawnościowe, Dla dzieci
Kategorie: Aktualności
Tagi: event, piknik, festyn, impreza integracyjna
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00