Koniec i początek, czyli sezon wiosenny 2019 za nami

agencja-eventowa-bartbo-wiosna2019-10

Koniec zimy, odpalamy wrotki!

W świecie eventowej rozrywki, wszystko budzi się wczesną wiosną. Na styku kwietnia i maja rozpoczyna się imprezowe przyspieszenie. W powietrzu wyczuwamy nadchodzący sezon. Pachnie zabawą, podróżami i obietnicą przygody. Wyjmujemy z magazynu czyszczone, naprawiane i polerowane przez całą zimę zabawki, pakujemy je do samochodów i ruszamy w trasę. Dni stają się zbyt krótkie, choć słońce świeci coraz dłużej. Gdy przychodzi maj, wszystkiego mamy pod dostatkiem, oprócz czasu. Długi weekend to moment w którym przekonujemy się, że takich jak my – kochających zabawę – jest znacznie więcej. Pikniki, koncerty, eventy, a na nich tłumy ludzi. Do tego jeszcze goście w naszym Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach. Na taką wiosnę trzeba się dobrze przygotować.

Bartbo Cię potrzebuje!

Mówimy to każdemu, kto spotyka nas na swojej drodze. Na długo przed rozpoczęciem wiosennego sezonu, startuje nabór instruktorów. Jak co roku, namawiamy starszych i młodszych żeby przyłączyli się do nas. Opowiadamy o naszej pracy, na Facebooku i Instagramie pokazujemy jak wyglądają realizacje i zachęcamy do przyjścia na spotkania rekrutacyjne. Następnym krokiem są szkolenia. Współpraca z Bartbo, to dla wielu młodych ludzi pierwsze poważne pozaszkolne zajęcie w życiu. Dlatego długo opowiadamy o zasadach panujących w firmie, naszej ofercie, o tym jak ją zrealizować, oraz jak się zachowywać w pracy, gdy coś idzie nie tak jak zaplanowaliśmy. Między innymi dlatego uczymy instruktorów pierwszej pomocy – takie informacje mogą się przydać, także w życiu codziennym.

I wtedy ja mu mówię, jedźmy na event!

Pierwsza realizacja dla wielu jest sporym przeżyciem. To zarówno weryfikacja zdobytych umiejętności, ale także test tego jak zachować się wśród rozbawionych ludzi. Oni się bawią, my dbamy nie tylko ich dobry humor, lecz także o bezpieczeństwo. Rozpoczyna się szkoła eventowego rzemiosła. Wspólnie uczymy się nowej pracy, podróżujemy, odpoczywamy. Dzielimy te same smutki i radości. Poznajemy nowe miejsca w których przygotowujemy imprezy, oraz te w których zatrzymujemy się w drodze na event, aby odpocząć. Po kilku tygodniach wytężonej pracy wszystko się kończy. Gdy czerwiec spotyka się z lipcem, jest już po wszystkim. Możemy odpocząć i podsumować to czego doświadczyliśmy.

Wiosna 2019 przeszła do historii, my przeszliśmy na miętową stronę życia.

Spotkaliśmy się w olsztyńskim klubie „Mięta” i od razu zrobiło się gorąco. Dźwiękami saksofonu witał wszystkich Tomek „Mieczyk” Mieczykowski, zaprzyjaźniony z nami od lat. Tym razem postanowił zabrać ze sobą córkę, Paulinę, która też gra na saksie. Były eventowe rozmowy bez końca, wspomnienia, uśmiechy i jak zwykle coś do jedzenia. Lecz to oczywiście nie wszystko. Jak każe tradycja, nowi instruktorzy, wypowiedzieli słowa przysięgi, aby w pełni stać się częścią zielonej rodziny. W tym roku po raz pierwszy przeprowadziliśmy plebiscyt na najpopularniejszego instruktora zarządzającego eventami. Wśród nominowanych pojawiły się dobrze znane nazwiska lecz największą liczbę głosów zebrał „Wasyl”, czyli Mateusz. Jak zawsze w takiej sytuacji, nagrody nie mieściły mu się w rękach. Pojawiła się jeszcze jedna nowość, teleturniej wiedzy eventowej. Niektóre pytania sprawiły uczestnikom sporo trudności, zwłaszcza tym, którzy dołączyli do Bartbo w tym roku. No bo czym jest „splitter”? Ciekawe kto z Was zgadnie. Taneczna zabawa nie chciała się skończyć. Niektórzy nawet po zakończonym sezonie, wciąż mają dużo siły.

Wakacjeeeee!

Tak bardzo upragnione, od tak dawna wyczekiwane wolne dni wreszcie nadeszły. Teraz będziemy realizować nasze ulubione plany, czyli plany urlopowe. Choć to nie oznacza, że w Bartbo nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie, odświeżamy ofertę, przygotowujemy nowe zabawki i czekamy, aż nadejdzie jesień. Za oknem będzie chłodniej, lecz w świecie eventów znowu zrobi się gorąco.

Opublikowano: 2019-07-13
Kategorie: Aktualności
Tagi: event, impreza integracyjna
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00