Idzie nowe, kolorLOVE

zmiany-nowe-logo-bartbo-2-1

 

Nowe szaty..

Od czasu do czasu każdy musi się przebrać. Chodzi oczywiście o zmianę ubrań na nowe, a nie o przygotowania do balu karnawałowego. Zmieniają się mody, i nasze potrzeby, wyrastamy ze starych kurtek i spodni, buty staja się za ciasne. Nagle dochodzimy do wniosku, że ubiór, nie wyraża już tak dobrze naszego charakteru. I wtedy zaczyna się poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: Co na siebie włożyć? To musi być coś modnego, ale i ponadczasowego. Coś w kolorach i fasonach, które nie znudzą się zbyt szybko. A w dodatku z klasą i w nawiązaniu do najnowszych trendów. To trudne zadanie, bo jednocześnie dalej musi być wygodnie tak jak lubimy, i bez sztucznego zadęcia. 
Idealnie dobranie strój, daje większą pewność siebie – chyba usłyszeliśmy to w „TVN Style” :)
 

Czas na zmiany!

Kto stoi w miejscu, ten się cofa, dlatego chcąc iść naprzód, zamierzamy wykonać spory skok. To będzie coś nowego, coś czego jeszcze nigdy nie robiliśmy. Zostaliśmy do tego zachęceni przez sytuację w otaczającym nas świecie. Ale z drugiej strony, jesteśmy pewni, że to co się wydarzy, wyjdzie nam na dobre. Już niebawem „B” stanie się nie tylko symbolem eventu. Od teraz, druga litera alfabetu, już na zawsze będzie się kojarzyła z nami.
 

Narysuj mi „B”

Każdy, kto spróbuje w jednym obrazie zawrzeć dwadzieścia lat z życia agencji eventowej, zrozumie, że to bardzo trudne zadanie. Bo nasza historia to ludzie, ich doświadczenia, emocje, codzienna praca i poświęcenie. To pomysły, zamienione w ciekawe imprezy, oraz takie, które na zawsze pozostały w fazie projektu.  A do tego radość osób, dla których to wszystko zostało przygotowane. Uśmiechy bawiących się na piknikach i wieczornych dyskotekach, adrenalina podczas offroadów i paintballowych pojedynków, emocje teambuildingowej rywalizacji. My jednak podjęliśmy to wyzwanie, bo wierzymy, że warto się zmieniać i pokazywać coraz nowocześniejsze oblicze. Właśnie dlatego powstał nasz nowy system identyfikacji wizualnej.
 

Zacznijmy od „B”

Nazwa, jest oczywiście czymś, czego nie zamierzamy zmieniać. Wszyscy nas znają i kojarzą dzięki temu, że od lat jesteśmy jakością, którą warto zaprosić na swój event. Pierwsza litera nazwy, to coś co od teraz będzie nas wyróżniać. W czasach skrótów i minimalistycznych pomysłów graficznych, nie potrzebujemy wiele. Wystarczy inicjał, który tak dużo wyraża. Już nie możemy się doczekać pytań, które na pewno zadawać będą przypadkowo napotkani ludzie. Co oznacza to Wasze „B” na samochodach? Prawdę mówiąc oznacza tak wiele, że nie wiemy od czego zacząć. Bal, biznes, biba, balanga, barmani, biwak, buggy, bajecznie, i Butryny. Można tak bez końca, ale „B” to przede wszystkim Bartbo… Gdyby ktoś chciał wersję pisaną językiem Szekspira…  „To B or not to B”, a może „B the ENTERTEIMENT!”
 

Zielony jak „B”

Nasz ulubiony kolor od zawsze dobrze się kojarzył. Liście, trawa, dolary czy zupa ogórkowa – to właśnie uwielbiamy. Zieleń uspokaja i dobrze pasuje do miejsca, w którym znajduje się nasze biuro - na pograniczu Warmii i Mazur wśród lasów i jezior. Tu spotykamy się aby wyruszać w nasze eventowe podróże. Tu wracamy, gdy po zrealizowanych imprezach trzeba się przygotować do kolejnych. Planujemy, wymyślamy, pakujemy i znowu ruszamy w drogę. Prawdę mówiąc, mamy świadomość, że określeniu „Jestem zielony”, nadaliśmy przez te wszystkie lata, nowe znaczenie – przeciwne do pierwotnego.
 

Barwy szczęścia

Teraz odcieni zielonego będzie o jeden więcej, dodaliśmy też biel. Kolory te bardzo mocno się przenikają i uzupełniają na naszych nowych materiałach. Czyli to w jaki sposób dostosowujemy się do potrzeb klientów, przygotowujemy oferty dopasowane do oczekiwań zamawiających, oraz jak elastycznie łączymy nasze możliwości z potencjałem miejsc w których realizujemy eventy. To wszystko, za co cenią nas klienci będzie również towarzyszyło wizualizacjom związanym z Bartbo. 
 

Nowe i stare

Oczywiście nie chcemy uciekać od tradycji. Przyzwyczailiśmy się do poprzedniego logotypu. Kapelusz, który przez długie lata symbolizował udaną zabawę w plenerze, zostanie w naszej pamięci. Na pewno jeszcze nie raz będziemy wspominać to jak dużo dla nas znaczy. Ale idzie nowe a my, jak zawsze  jesteśmy otwarci na to czego jeszcze nie było. Pewnie przez jakiś czas będziecie mogli zobaczyć na jednej imprezie samochody ze starą i nową identyfikacją wizualną, lecz z czasem wszystko się pozmienia i zostanie z nami, być może do czasu następnej zmiany…. Bo zmiany to jedyne czego możemy być pewni w naszym życiu

Opublikowano: 2019-12-13
Tagi: biznes, event
Lokalizacja: Na zewnątrz, Wewnątrz
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00