Koniec, który stał się początkiem

warminski-bartek-kamila-001

Zmiany, zmiany, zmiany…

Nikt ich nie lubi, ale wszyscy wiedzą, że mogą przynieść coś dobrego. Wszyscy się ich boimy, ale niecierpliwie czekamy  gdy już wiemy, że nadchodzą. Lubimy tę niepewność i dreszczyk emocji, zwłaszcza wtedy, gdy są nieuniknione. I nagle… BUM!!! Stało się! Przyszło nowe. Jak teraz będzie?
 

Zmiana kalendarza

Na początek, wymieniamy stare dwanaście miesięcy, na nowe. To oczywiście, żadne zaskoczenie. Zdarza się regularnie – zazwyczaj pod koniec grudnia. Proces ten może być trochę kłopotliwy, lecz tylko wtedy gdy lubisz odręczne notatki, na papierowych kartkach kalendarza. Teraz trzeba przejrzeć wszystko co zostało zapisane w starym roku i zdecydować, czy jest tam coś, co warto przenieść lub zapamiętać. W naszym przypadku, jest jeszcze jedna, niezwykle istotna nowość związana z kalendarzem. W tym roku, znalazł się tam nowy system identyfikacji graficznej. Czyli, krótko mówiąc…
 

Zmiana logo

Pomysł dojrzewał w nas od dawna. Gdy niczym kwiaty, kiełkowały, nowe wspaniałe koncepcje, obok nich wyrastały chwasty wątpliwości. We współczesnym, obrazkowym świecie, symbole graficzne są bardzo ważne. Mówią czasem więcej niż słowa. Stawiane na równi z nazwą, opowiadają o wartościach, którymi kieruje się organizacja. Mają ogromne znaczenie dla sposobu w jaki jesteśmy postrzegani. Już niejedna korporacja, musiała się wycofać ze zmian, które zostały wprowadzone, gdy okazało się, że nowy, albo odświeżony logotyp, nie spełnia oczekiwań – głównie klientów.
 
Postanowiliśmy jednak wyruszyć w tę podróż i znaleźć odpowiedź na pytanie: czym zastąpić słynny „Kapelusz Bartbo”. Trochę to trwało, lecz, gdy już wyszliśmy z gęstwiny pytań i niepewności, oczom naszym ukazała się rozświetlona polana, a na niej nowy znak graficzny, jednej z największych agencji eventowych w Polsce. O tym dlaczego wygląda właśnie tak, możesz przeczytać TU. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba, a samochody z nowym znakiem graficznym Bartbo, nadal będą wzbudzały uśmiech i radość. Przecież w ich wnętrzu wozimy najlepsze imprezy w Polsce.
 
 
 

Zmiany sprzętowe

I nie chodzi tu jedynie o wszystko co pojawiło się w tym roku w Bartbo. Trzeba też wspomnieć o tym, co z różnych powodów zniknęło z naszego magazynu. W końcu to CZYM chcemy Was bawić, zależy przede wszystkim od tego w CO chcecie się bawić. Dlatego jedną z najbardziej wyczekiwanych inwestycji 2019 tego roku, były nowe quady. Od lat jesteśmy związani z marką Yamaha, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że nowe czterokołowce powstały w fabryce tej firmy. Model Grizzly 350, zastąpiliśmy wersją Kodiak 450. Od początku polubiliśmy nowe pojazdy. I choć widać w nich „ducha zmian”, które charakteryzują współczesną motoryzację, jesteśmy przekonani, że spędzimy razem wiele sezonów, oczywiście w błocie.
 
Jednym z najdziwniejszych urządzeń, jakie kiedykolwiek do nas trafiły  jest Ludzka Katapulta. Od początku, gdy tylko pojawiła się w Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach, wzbudzała spore zainteresowanie. To właściwie gigantyczna maszyna do wystrzeliwania ludzi na kilkanaście metrów w górę. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, gdy zdaliśmy sobie sprawę z tego jak bezpiecznym jest urządzeniem, a przy okazji jak wielką radość daje każdemu, kto odważy się z niego skorzystać. Ludzką Katapultę polecamy wszystkim poszukiwaczom adrenaliny.
 
Najmłodsi będą na pewno zachwyceni nowościami w naszym magazynie z dmuchańcami. Jedną z nich jest ogromna zjeżdżalnia w kształcie wyścigówki. Robi wrażenie, nie tylko samą wysokością, lecz także długością zjazdu. Prędkości na niej rozwijane mogą robić wrażenie. W tej samej kategorii nowości, trzeba zauważyć trzy olbrzymie tory przeszkód. Są to raczej zabawki dla większych dzieci, a nawet dorosłych, którzy uwielbiają rywalizację. Ustawione obok siebie i połączone z innymi przeszkodami, które możemy zorganizować, stanowią idealną atrakcję podczas pikników a także imprez integracyjnych. Nie jest łatwo zliczyć wszystkie nowości, jakie przygotowaliśmy w tym sezonie. Jeszcze więcej, wciąż pojawia się w naszych głowach – niektóre będą bardzo zaskakujące. Żeby być na bieżąco, musisz uważnie śledzić naszą ofertę, oraz media społecznościowe.
 

Zmiany pokoleniowe

W sezonie znowu poznaliśmy wiele fantastycznych młodych osób, które chciały współtworzyć, świat eventów Bartbo. Pod tym względem, był to kolejny udany rok. Nasi instruktorzy są wspaniali! Otwarci, ciekawi świata, szukają nowych wyzwań i nie dają się zaskoczyć. Ciągle uczymy się od siebie nowych umiejętności. W końcu współpracują z nami głównie młodzi ludzie, a dla wielu z nich praca u nas przy tworzeniu eventów jest często, pierwszym poważnym i odpowiedzialnym zajęciem. Mamy pełną świadomość takiego stanu rzeczy, dlatego proces szkolenia i wdrażania do branży, jest dla nas kluczowym parametrem. Bartbo dla nich to także port, z którego wypływają, szukając nowych lądów i wyzwań. Zawsze im kibicujemy, życząc pomyślnych wiatrów i obserwujemy, gdy manewrują pomiędzy rafami.
 
Jesteśmy dumni, gdy osiągają sukcesy i odnajdują to czego szukali. Czasem zdarza się, że na horyzoncie pojawiają się znajome żagle, powracające z dalekiej podróży. Wtedy cieszymy się jak dzieci, bo ktoś kto zdobył nowe doświadczenia i chce się nimi dzielić, to największy skarb. Raz w roku organizujemy spotkanie, w trakcie którego mamy czas na rozmowy, wspomnienia i zabawę. Event, specjalistów od eventów - to wyjątkowa impreza. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, aby zrozumieć, że Bartbo jest niezwykłą grupą, niezwykłych ludzi.
 

Zmiany – tylko one się nie zmienią

Tego możemy być pewni. Nawet jeśli nie jesteśmy tym faktem zachwyceni. Nawet jeśli rękami i nogami trzymamy się kurczowo teraźniejszości. Ona wymyka się z naszych objęć i zabiera nas w nieznane. W stronę przyszłości, która już niebawem będzie teraźniejszością, z którą tak trudno będzie nam się rozstać… za jakiś czas.
 
A zatem do zobaczenia, przy okazji kolejnych zmian.
 
 

Opublikowano: 2020-01-8
Charakter eventu: Impreza dla klientów, Festyn lub piknik
Kategorie: Aktualności
Tagi: piknik, impreza integracyjna
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00