Zielony to kolor nadziei

zmientermin-2-02

Najdziwniejsza pora roku

Za oknem przyroda grzeje wszystko słońcem, a u nas trochę jakby jesień. Choć tak naprawdę czujemy powiew mroźnej zimy. Na szczęście w sercach ciągle lato, pomimo, że w głowach tylko jedno słowo…

Wirus

Marzec to w branży eventowej czas przygotowań do nadchodzącego sezonu. Ale w tym roku wszystko będzie inne. Ograniczenia w organizacji imprez masowych, niczym chłodny powiew zimy zamroziły nasze plany. Na początku słuchaliśmy wiadomości z zaskoczeniem i niedowierzaniem, ale gdy już nie było żadnych wątpliwości postanowiliśmy schować się w jakimś ciepłym miejscu, i przeczekać…

Szklarnia

Działając w systemie homeoffice, pracujemy nad przygotowaniem eventów, które zostały przeniesione z kwietnia i maja na kolejne miesiące. Jak to dobrze, że wielu naszych klientów rozumiejąc powagę sytuacji, nie chce rezygnować z zaplanowanych wcześniej wydarzeń. Jeśli nie zrobimy tego wiosną, to być może jesienią. Takich osób jest coraz więcej, dla nas to wielka ulga. Trwa także internetowa akcja #ZmienTerminNieOdwoluj. Mamy nadzieje, że nie tylko branża eventowa, lecz również Turystyczna, szybko złapie oddech po zakończeniu kwarantanny.

Telefon

Cały czas dzwoni, oczywiście nie tak często jak na początku roku, ale codziennie odpowiadamy na pytania, wysyłamy nowe oferty i przygotowujemy sprzęt. Gdy tylko będzie można wyruszyć w stronę dobrej zabawy, będziemy gotowi. Pełni zapału do pracy po zbyt długiej przerwie. Do tego czasu sprzątamy, polerujemy, konserwujemy, dokładnie tak, jak robiliśmy to zawsze przed rozpoczęciem sezonu.

Czas

Wolne chwile w pracy, to okazja do przemyśleń. Lecz zamiast rozpamiętywać to co mogłoby być, myślimy raczej o tym co będzie. Nowe scenariusze, pomysły i miejsca. Czeka nas dużo pracy, nowych znajomości lecz także wyzwań związanych z nieznaną rzeczywistością, która nadchodzi. Jednego możemy być pewni, branża eventowa jeszcze nie raz wszystkich zaskoczy. Jak to dobrze, że wokół nas jest tak dużo zielonego, który od zawsze był naszym ulubionym kolorem.

 

Opublikowano: 2020-03-19
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00