BARTBO upadłość ?

logo-demo

Dwadzieścia lat działalności firmy powoduje, iż zbieramy różne doświadczenia. Sytuacja, która ma obecnie miejsce na świecie związana z COVID-19, to nie pierwszy kryzys z jakim BARTBO Sp. z o.o się spotkało w swej historii.  Odpowiednie podejście i stanowcze kroki pozwalają przetrwać nawet najgorsze warunki gospodarcze.

Co widać na horyzoncie?

Na pewno nie upadłość! Tarcza antykryzysowa, konieczna redukcja etatów i minimalizowanie wydatków zagwarantowały utrzymanie przedsiębiorstwa w stanie gotowym do działania. Do dyspozycji klientów pozostaje pełna oferta eventów oraz profesjonalny i doświadczony zespół – choć mniejszy.

Co się stanie, gdy grupa kreatywnych event managerów straci zajęcie z dnia na dzień?

Prawdziwy event manager nigdy nie spoczywa na laurach, kryzys może i zablokował eventy w klasycznej formie, ale nie mógł zatrzymać kreatywnych procesów, które są siłą tej firmy.  Oferta poszerzyła się o eventy on-line! Lubisz teleturnieje? A co, jeśli możemy zrobić taki teleturniej dla Ciebie i Twojej firmy, gdzie w czasie rzeczywistym bierzecie udział w quizach i grach całkowicie bezpiecznie z zacisza swojego domu integrując się zdalnie.

Czas, czas, czas…

Czas przyniesie rozwiązanie, pojawią się leki i szczepionki. Gospodarka się zregeneruje, bądźmy cierpliwi i dobrej myśli. Eventy w klasycznej formie powoli wracają, z każdym dniem zainteresowanie rośnie. W końcu, nie możemy sobie pozwolić, żeby jakaś zupa z nietoperza przestawiła nasz świat o 180o na zawsze.

 

Opublikowano: 2020-06-30
Kategorie: Aktualności
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00