Air hockey - Cymbergaj

img-3497

Air hockey często nazywany również cymbergajem jest grą zręcznościową, która doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach.

Do gry używany jest specjalny prostokątny stół z wieloma małymi otworami, przez które wydmuchiwane jest powietrze. Powstaje przy tym pewnego rodzaju poduszka powietrzna, na której krążek ślizga się bez kontaktu z powierzchnią stołu – pola gry. Zabawa polega na odbijaniu krążka specjalnym grzybkiem, który spełnia rolę rakiety. Zdobywanie punktów odbywa się przez trafianie w bramkę przeciwnika. Krążek lata z bardzo dużą prędkością co gwarantuje sporą dawkę rozrywki i sportowy element rywalizacji.

Mecze w air hockey odbywają się w układzie jeden na jednego. Sprawni gracze w pełni wykorzystują konstrukcję stołu i uczą się uderzania krążkiem od bandy. Bramki zdobyte w ten sposób cieszą najbardziej. Są pełne zwrotów akcji, niespodziewanych bramek i OGROMNEJ radości po wygranym meczu. Zazwyczaj po jednej rundzie, następuje rewanż. Emocje na tym stanowisku sięgają zenitu.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00