Aplikacja Mobilna Bartbo

aplikacja-mobilna-bartbo-1
Witaj w świecie podróżników i poszukiwaczy przygód. Za chwilę dołączysz do drużyny, która wyruszy w teren aby odkrywać nowe miejsca, lecz przede wszystkim wspaniale się bawić. To nie będzie zwykła wycieczka, to będzie niezwykłe wyzwanie. Drużyn takich jak Twoja jest więcej, a każda liczy na zwycięstwo. 
 
Przed Wami trasa pełna ciekawych miejsc, zaskakujących zadań i niespodzianek. Dzięki nawigacji satelitarnej oraz łączności internetowej, nasza aplikacja podpowie dokąd trzeba się udać aby zdobyć jak najwięcej punktów i wygrać z innymi. W tej grze najważniejszy jest czas. Im szybciej dotrzecie do miejsca wskazanego na mapie, tym bardziej zwiększają się Wasze szanse na zajęcie pierwszego miejsca. Potrzebny będzie także spryt, oraz umiejętność współpracy w zespole. Na pewno przydadzą się także szybkie nogi i silne ręce. Pamiętaj, że na końcu czeka nagroda oraz wieczna sława.
 
Czego potrzebujesz oprócz aplikacji? Oczywiście naładowanej baterii w Twoim smartfonie – być może przyda się także power bank. Ubierz się odpowiednio w zależności od pogody, włóż wygodne buty, one zaniosą Cię w stronę mety. Jeszcze tylko dobry nastrój i możesz ruszać na trasę.
 
Zanim rozpocznie się rywalizacja, weźmiesz udział w krótkiej odprawie. Uważnie wysłuchaj wszystkich instrukcji oraz zapoznaj się z zasadami gry. Jeśli uznasz, że coś jest niejasne – pytaj, chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.
 
W trakcie zabawy, przez cały czas będziesz w kontakcie z instruktorami Bartbo. Na bieżąco sprawdzaj komunikaty wyświetlające się na ekranie Twojego telefonu. Informuj także o wszelkich problemach Twojej drużyny, spróbujemy pomóc w ich rozwiązaniu.Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00