Banan wodny

banan-wodny-03

Widzicie ten pęd, tą szybkość? wow!!!
…to wodolot?
….to motorówka?
Nie to banan wodny!!!

Za oknem dzika Afryka, marzysz o tym by popryskać się choć odrobiną wody…zaczynasz widzieć bananowce z uwieszonymi nań ośmioma małpkami…przecierasz oczy…za dużo kawy? zwidy czy to gorączka tak uderzyła do głowy? a może za dużo pracy?

Nic z tych rzeczy!

To wizja! To idealny pomysł na następną  imprezę integracyjną, która sprawi, że każdy będzie mieć banana na twarzy!...jeśli jesteś amatorem niekonwencjonalnej zabawy, a w dodatku nie boisz się wody i chcesz odwrócić choć na chwilę bieg ewolucji, to wybierz – śmiganie na bananie!

Miej bananowy wzrok- zapomnij o trudach szkolenia czy problemach. Zrzuć to ciężkie ubranie, bądź jak nasi przodkowie- zwariowani na punkcie bananów! „zawiśnij na bananowcu” wraz ze  swoim zespołem! Zabawcie się– zupełnie beztrosko! Trochę szaleństwa w życiu, w szczególności w takim wydaniu nikomu nie zaszkodzi! Każdy potrzebuje od czasu do czasu zrobić reset!

Na pewno nie raz nad morzem czy jeziorem widziałeś banana wodnego, na którym beztrosko pokonywali fale rozbawieni uczestnicy zabawy? Możesz być jednym z nich! Gwarantujemy zwariowaną rozrywkę, która podniesie adrenalinę, ale jednocześnie będzie źródłem śmiechu i radości.

Bananowe szaleństwo jest zabawą dobrą nie tylko na urozmaicenie wyjazdu integracyjnego nad jezioro. Bananowa może być też rozrywka dla całej rodziny – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uwieście się razem na sześcioosobowym, dmuchanym bananie z poręczami, i przekonajcie jak małpio trzeba się przyczepić rękami i nogami, gdy bananowiec śmiga po powierzchni wody sunąc za motorówką.

A na środku jeziora czy innego akwenu wciskamy do końca gaz i wówczas…piski, wrzaski i śmiechy Was już nie opuszczą! Wszyscy bez wyjątku, cofają się i przeistaczają w istne piszczące i krzyczące z emocji małpki!

Prędkość, podskoki na falach i nagłe zwroty powodujące nieplanowaną kąpiel w wodzie to zaskakująca i małpio radosna zabawa. Śmiganie na bananie to istne wodne szaleństwo i atrakcja, która idealnie nadaje się na różnego rodzaju pikniki, w których biorą udział dzieci, jak i podczas firmowych imprez integracyjnych.

Jeśli chcesz zobaczyć banana na twarzy Twojego dziecka, albo Twoich pracowników– wybierz śmiganie na bananie!

…nie martw się o bezpieczeństwo

...gdyż zabezpieczamy naszych amatorów bananów i obowiązkowo każdy uczestnik imprezy ubrany jest w kamizelkę ratunkową, a dodatkowo, nad Waszym bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani ratownicy wodni.  
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00