Bartbo w mediach

Bartbo na szklanym ekranie

Przestrzeń naszej działalności jest atrakcyjna i widowiskowa, dlatego też stała się bardzo interesująca dla środków masowego przekazu oraz gwiazd ekranu takich jak: Magdalena Wójcik, Izabela Trojanowska, Ewa Kasprzyk, Anna Samusionek, Małgorzata Lewińska, Ewa Bakalarska, Ewa Wachowicz...

Już trzykrotnie odbyły się Survivalowe Zawody Aktorek w Mierkach, których współorganizatorem była nasz firma.

Więcej azdjęć z imprezy znajduje się na naszym profilu na Facebooku oraz na blogu Tomka Niewęgłowskiego.

Jesteśmy medialni oraz otwarci na różnego rodzaju kontakty i współpracę z mediami, z tego powodu pomogliśmy zrealizować kilka materiałów związanych z integracją i aktywnym wypoczynkiem. Poniżej materiał, który został zrealizowany na potrzeby programu "UWAGA" emitowanego w stacji TVN.

Możecie na nim zobaczyć jak wygląda zrealizowana przez nas impreza integracyjna oraz dowiedzieć się co może zyskać Wasza firma i współpracownicy dzięki naszej pracy.

Ekstremalnie z Bartbo nie tylko dla firm...

Prowadzone przez nas integracje często maja ekstremalny charakter. Ale takie ekstremalne sytuacje właśnie integrują najlepiej. Nasze usługi świadczymy również dla klientów indywidualnych. Posiadamy własny Park rozrywki, w którym wszystko staje się możliwe... I właśnie z myślą o ludziach którzy szukają ciekawych pomysłów na spędzenie czasu wolnego zrealizowaliśmy również :

  • dwa odcinki programu "Pojechany łikend" emitowany w stacji TVN Turbo
  • jeden odcinek programu "2 Dni Wolnego" emitowanego w stacji TVN Warszawa.

Dzięki wybitnym tanecznym umiejętnościom naszej instruktorki mieliśmy również swój epizod w programie "You Can Dance" emitowanym w TVN:

Eksperci z Bartbo

Nasi pracownicy to profesjonaliści na najwyższym poziomie, a wywiady z nimi noszą znamiona komentarzy eksperckich. Nader często nasze wypowiedzi cytowane są w różnych relacjach video, prasie i portalach branżowych np.:

Ponadto wszelkie zmiany i nowe pomysły w prowadzeniu naszej działalności są interesującym newsem i znajdują odzwierciedlenie na łamach mediów. Relacja video z targów Meetings Poland Expo 2010 ukazała się na portalu MeetingPlanner.pl - Zobacz wideo.

Nasze wyjątkowe narzędzia integracji często służą jako doskonały materiał do produkcji sesji zdjęciowych.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00