Buggy dla dzieci

img-20190416-115435
Być może Twoje dzieci, będą w przyszłości gwiazdami rajdów lub wyścigów samochodowych. Jednak aby się o tym przekonać, trzeba już dziś sprawdzić ich umiejętności. Elektryczne gokarty to zabawa, rywalizacja i adrenalina. Wystarczy równy trawnik, lub inna nawierzchnia i już można organizować Grand Prix dla najmłodszych. 
 
Pojazdy wyposażone są w silniki o mocy 1000 W i niezwykle wydajne akumulatory. Zaletą takich wyścigówek jest cicha praca układów napędowych oraz brak spalin. Auta zbudowano z metalowych rurek, a sportowe fotele wyposażono w pasy bezpieczeństwa. Do prowadzenia używa się klasycznej kierownicy oraz dwóch pedałów (gaz, hamulec). Pojazdy włączane są poprzez przekręcenie kluczyka, a na tablicy rozdzielczej umieszczony jest wskaźnik naładowania akumulatora.
Waga kierowcy nie może być większa niż 80 kilogramów.
 
W trosce o najwyższy pozom bezpieczeństwa wyścigi rozgrywają się na dwóch równoległych torach o takim samym stopniu trudności. Chodzi o to, aby na trasie znajdował się tylko jeden gokart. Nie przejmuj się, jeśli nie masz odpowiedniego toru. Zamów go u nas, a przywieziemy i rozstawimy wszystko co potrzebne.
Pozwól nam przygotować wyścigi podczas których wyłonimy najszybszych.
 
 Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00