Curling

bartbo-curling-011

Kamień, szczotka, kubek ciepłej kawy,
tak my bierzemy się do zabawy!

Kojarzycie z telewizyjnych transmisji olimpijskich curling? Ten jeden z najbardziej nietypowych sportów zimowych na świecie doczekał się u nas swojej odmiany. Jest kilka różnic - nie rozgrywamy zawodów na lodzie, nie używamy granitowych kamieni i szczotek, którymi przecieralibyście drogę swoim kamiennym kulom. A wszystko po to, dopasować się do Waszych potrzeb i stworzyć jak najbardziej uniwersalną grę, którą można rozegrać w każdych warunkach atmosferycznych.

Poza tymi różnicami zasady są podobne - dwa czteroosobowe zespoły rywalizują ze sobą na śliskim torze. Celem jest umieszczenie jak największej liczby kamieni w centrum punktu zwanego domem, celnym pchnięciem.

I nawet jeśli nie będzie widowiskowego szczotkowania, to emocje w tej niepozornej grze sięgają zenitu. Zawodnicy angażują się w grę niczym na prawdziwych mistrzostwach. Czasami o wygranej decydują milimetry, stąd często sytuacje sporne musi rozsądzać sędzia zawodów.

Chirurgiczna precyzja i skuteczne planowanie przydadzą się najbardziej, dlatego wszyscy firmowi stratedzy powinni wypróbować się w tej grze.

Zmęczony consultingiem? Zdopinguj się curlingiem.
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00