DJ i karaoke

dj-karaoke-impreza-firmowa-02

Będzie, będzie się działo…

Takie przyśpiewki słychać na niejednej, suto zakrapianej imprezie, kiedy jest już daleko po północy i wiele osób odczuwa wówczas swoje powołanie do śpiewania. Swój talent wokalny można jednak prezentować znacznie wcześniej na imprezie, jeśli tylko będą ku temu odpowiednie warunki. Karaoke na imprezie integracyjnej przełamie wszystkie opory i nieśmiałość Twoich pracowników. Kto wie, może niejeden ma słuch doskonały i znakomity głos, porównywalny ze sławami ze światowych scen muzycznych? Po ekscytujących przeżyciach na wyjeździe plenerowym z firmy, gdzie pracownicy będą musieli wykazać się umiejętnością współpracy podczas biegu we wspólnych spodniach, czy walk gladiatorów i innych, zorganizowanych przez nas dyscyplin, przyjdzie czas na rozrywkę muzyczną. Proponujemy Wam zorganizowanie wieczoru z Dj-em i karaoke.

Największe przeboje z głośników

Zatrudniamy najlepszych Dj-ów w kraju, którzy serwując gościom odpowiednio dobraną muzykę, potrafią w kilka chwil rozkręcić każdą imprezę. Dj-e doskonale wiedzą, jak rozbawić swoją publiczność. Sprawiają, że nogi same rwą się do tańca, stoliki i ściany są puste. Wybór odpowiedniego repertuaru leży w gestii Twojej i Dj-a. Podpowie on, jaka muzyka najlepiej rozbawi gości na imprezie integracyjnej.

Szczególny nacisk kładziemy na profesjonalne zorganizowanie i prowadzenie wieczornej imprezy. W roli głównej będzie występowała tu muzyka, z różnych lat i w różnym gatunku. Doświadczony DJ zadba o to, aby muzyka była dobrana doskonale do potrzeb gości i do atmosfery panującej na imprezie. Organizując elegancką, wieczorową kolację, z głośników popłyną nastrojowe, smooth jazzowe kawałki, a klasyczne hity taneczne pobudzą w uczestnikach imprezy chęć na zaprezentowanie wszystkich swoich umiejętności na parkiecie. Nasi DJ-e doskonale wiedzą, jak wyłapać ulubione taneczne nurty w grupie uczestników przyjęcia.

Bez względu na wiek i preferencje muzyczne!

Gramy muzykę dla wszystkich gości, dla każdego szukając przeboju, który przypadnie mu do gustu. Przekrojowy dobór muzyki sprawia, że na imprezie nie zabraknie mocnego uderzenia basu i kilku charakterystycznych rock-and-rollowych gitarowych riffów.

Zarys repertuaru, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami możemy ustalić w trakcie tworzenia oferty. Bezpośrednio na imprezie DJ będzie dynamicznie reagować na spontaniczne potrzeby uczestników imprezy i w mig puści w eter firmowy przebój tego sezonu albo ulubioną piosenkę prezesa.

Co gwarantujemy?

Niepowtarzalną oprawę muzyczną wieczornych imprez zapewnimy z zastosowaniem odpowiedniego, profesjonalnego nagłośnienia. Na urządzanych imprezach pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie grającym, zapewniając najlepsze brzmienie Waszym ulubionym piosenkom. O odpowiednie oświetlenie i stworzenie świetnego klimatu do imprezowania na parkiecie zadbamy przy użyciu różnego rodzaju lamp ledowych, które w połączeniu z muzyką zapewnią odpowiedni dyskotekowy klimat. Dodatkiem do wieczornego grania może być śpiewająca zabawa w karaoke. Oprócz rzutnika multimedialnego dostarczymy ekran na statywie i mikrofony, rozchwytywane na każdej imprezie przez firmowych wokalistów.

Nic tak nie rozbawia i w pamięci nie pozostanie, jak wspólne, firmowe śpiewanie!
Poznaj nas


Bartbo Sp. z o.o.
Butryny 100
10-687 Olsztyn
tel. 89 513 32 82
bartbo@bartbo.pl

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00